Pobierz aplikację betfan na telefon
Malta – Włochy: typy, kursy, zapowiedź | 26.03 EURO
Półmetek rywalizacji, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024, już za nami. Przed nami jeszcze trzy dni emocji. Malta, w jednym z ośmiu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Włochami. Obie drużyny nie najlepiej rozpoczęły kwalifikacje bowiem przegrały 1:2. W tym starciu zdecydowanym faworytem jest reprezentacja gości. Czy na spokojnie zgarną w tym pojedynku komplet punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Malta – Włochy.

Malta – Włochy: Zapowiedź meczu

Malta dość przewidywalnie rozpoczęła od porażki. Mimo, że udało im się strzelić bramkę Macedonii Północnej, to jednak rywal dokonał tego dwukrotnie i tym samym Maltańczycy rozpoczęli eliminacje od porażki. Ich rywal, czyli Włosi również nie podołali w pierwszym starciu, choć mieli przed sobą znacznie mocniejszego rywala – Anglię. Azzurri źle weszło w mecz i oddali całą inicjatywę rywalom, przegrywając do przerwy 0:2. Mimo całkowitej zmiany obrazu spotkania, nie byli już w stanie dogonić rywala i przegrali ostatecznie 1:2

Malta - Włochy: - Typ na mecz

Dla Włochów sprawa jest oczywista, jadą na to spotkanie po komplet punktów. Malta nie ma kompletnie czym zagrozić, a nawet jeśli goście zagrają zmiennikami, to nie powinni mieć najmniejszych problemów ze zwycięstwem. Włosi z pewnością będą chcieli poprawić sobie bilans na jak najkorzystniejszy, dlatego myślę że tym razem rozpoczną strzelanie już w pierwsze połowie. Stawiam, że goście strzelą w obu połowach.

1.58

WŁOCHY

STRZELĄ W OBU POŁOWACH

betfan

Malta - Włochy: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Maltą a Włochami w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 26 marca o 20:45 na Ta'Qali National Stadium w Ta'Qali. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!