Pobierz aplikację betfan na telefon
Mallorca – Valencia: typy, kursy, zapowiedź 25.05 | La Liga
La Liga ma dla nas jeszcze trzy kolejki, które rozwieją wszelkie wątpliwości, jeśli chodzi  o układ tabeli, bowiem obecnie znamy tylko jednego spadkowicza i mistrza. Mallorca, w jednym z dwóch starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Valencią. Wydaję się, że obie drużyny utrzymają się w lidze, dlatego będą zmotywowane do udowodnienia, że na nie zasłużyly. Czy Valencia zdobędzie kolejne cenne punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Mallorca – Valencia.

Mallorca – Valencia: Zapowiedź meczu

Edycja La Liga 2022-23 powraca do akcji z kolejną rundą meczów w tym tygodniu, a Mallorca zmierzy się z imponującą w ostatnim czasie drużyną Walencji w ważnym starciu na Visit Mallorca Estadi w czwartek. Valencia zajmuje obecnie 13. miejsce w klasyfikacji La Liga i poprawiła się po wyjątkowo słabym początku sezonu. Los Che zaskoczyli Real Madryt zwycięstwem 1:0 w poprzednim meczu i będą chcieli osiągnąć podobny wynik w tym tygodniu. Z drugiej strony Mallorca zajmuje obecnie 12. miejsce w ligowej tabeli i zapewnili sobie spokojne utrzymanie.

Mallorca - Valencia: Typy, kursy

Valencia dysponuje imponującym składem, ale jak dotąd w tym sezonie zawodziła. Diego Lopez i Edinson Cavani mogą być bardzo groźni i będą chcieli odcisnąć swoje piętno w tym tygodniu. Mallorca może zadać cios na własnym boisku, ale obecnie znajduje się w środku kryzysu. Goście są obecnie lepszą drużyną i powinni być w stanie wygrać to spotkanie.

2.43

VALENCIA

WYGRA MECZ

betfan

Mallorca - Valencia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Czwartkowy mecz pomiędzy Mallorcą a Valencią, w ramach 36. kolejki La Liga, odbędzie się 25 maja o 19:30 na Visit Mallorca Estadi. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!