Pobierz aplikację betfan na telefon
Mallorca – Espanyol: Typy, kursy, zapowiedź 28.10 | La Liga
W piątek rusza 12. kolejka La Ligii i tego dnia będziemy mogli śledzić jedno starcie. Zmierzy się w nim Mallorca, która na swoim boisku będzie podejmować Espanyol. Mecz drużyn ze środka tabeli, więc możemy liczyć na wyrównane spotkanie. Obie ekipy nie grzeszą zbyt szczelną obroną, także możemy spodziewać się kilku trafień. Kto okaże się lepszy?  Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Mallorca – Espanyol.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

La Liga: Mallorca – Espanyol (28.10, 21:00) – zapowiedź meczu

Mallorca zaledwie dziewięciokrotnie trafiała do siatki i jedynie dwie ostanie ekipy z tabeli są w tym gorsze. Jednocześnie też mają, jednak bardzo dobrą obronę, bo dali sobie wbić zaledwie 12 bramek, choć mimo wszystko wyniki za tym nie idą. Gospodarze wygrywali zaledwie raz w ostatnich pięciu starciach. Zdecydowanie początek sezonu mieli o wiele lepszy, choć ostatnie zwycięstwo może być przełamaniem i może to być początkiem dobrej serii, badź jedynie wypadkiem przy pracy Valencii.

La Liga: Mallorca - Espanyol (28.10, 21:00) - typy

Typy Mallorca - Espanyol

Goście sezon rozgrywają bardzo fazową. Nie potrafią złapać równej formy, jednak w starciu z Mallorcą moim zdaniem mają bardziej wyrównane szanse niż wskazują na to kursy. Stawiam, więc, że goście wygrają lub zremisują to spotkanie.

1.64

ESPANYOL WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

La Liga: Mallorca - Espanyol (28.10, 21:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Mallorcy z Espanyolem w ramach 12. kolejki La Ligii odbędzie się 28 października o godzinie 21:00 na Visit Mallorca Estadi w Palma de Mallorca. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport 3.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!