Pobierz aplikację betfan na telefon
Mallorca – Cadiz: typy, kursy, zapowiedź 12.05 | La Liga
Ten weekend w La Lidze zapowiada się bardzo interesującą, a przed nami 34. kolejka. Mallorca, w jedynym starciu tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Cadiz. Dla obu ekip sytuacja w tabeli wciąż niepewna, zwłaszcza jeśli chodzi o gości. Mają oni zaledwie punkt nad 18. Getafe i przy słabych wynikach, mogą jeszcze wpaść w strefę spadkową. Czy dziś wyjadą z jakimkolwiek punktem z ciężkiego terenu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Mallorca – Cadiz.

Mallorca – Cadiz: Zapowiedź meczu

Mallorca jest w bardzo dobrej sytuacji, jeśli chodzi o utrzymanie na kolejny sezon, choć wciąż mogą znacznie poprawić miejsce w tabeli, co przełoży się też na pieniądze dla drużyny. Obecnie zajmują 12. lokatę, a przy dobrych wiatrach, są w stanie osiągnąć nawet top 10 .Bardziej jednak powinno zależeć rywalom, którzy są zaledwie punkt od strefy spadkowej. Cadiz ostatnie wyniki ma mocno w kratkę, choć Mallorca także nie wygląda obecnie na stabilną ekipę.

Mallorca - Cadiz: Typ

Ostatni mecz obu tych ekip, zakończył się wygraną Cadiz 2:0. Co ważne grali wtedy na swoim terenie, gdzie radzą sobie w tym sezonie o wiele lepiej niż w roli gościa. W tym meczu rpzeiwduję wymianę ciosów i tak jak w trzech z pięciu ostatnich spotkań, myślę że oba zespoły strzelą gola.

2.32

OBIE STRZELĄ

betfan

Mallorca - Cadiz: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Mallorca z Cadiz, w ramach 34. kolejki La Liga, odbędzie się 12 maja o 21:00 na Visit Mallorca Estadi w Mallorce. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!