Pobierz aplikację betfan na telefon
Mainz – Stuttgart: Typy, kursy, zapowiedź | 21.05 Bundesliga
Przed nami ostatnia prosta sezonu niemieckiej Bundesligi, a wciąż wiele niewiadomych. Mainz w jednym z trzech spotkań tego dnia zmierzy się z Stuttgartem, na własnym boisku. Goście aktualnie znajdują się w strefie spadkowej, i zrobią wszystko aby utrzymać się w lidze. Gospodarze wciąż mają na papierze szanse na awans do europejskich pucharów. Zapowiada się bardzo zacięte starcie. Czy Mainz zdobędzie 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Mainz – Stuttgart.

Mainz – Stuttgart: zapowiedź meczu

Mainz podejmie Stuttgart na MEWA Arena w niedzielę (21 maja) w Bundeslidze. Gospodarze nie radzą sobie ostatnio w lidze i są zagrożeni utratą szans na grę w europejskich pucharach. Mainz przegrało 3:0 z Eintrachtem Frankfurt w swoim ostatnim meczu, stwarzając kilka szans na zdobycie bramki, ale nie potrafiąc ich wykorzystać. Gospodarze znajdują się w połowie tabeli na dziewiątym miejscu z 45 punktami. Wciąż jednak mają matematyczne szanse na awans do europejskich pucharów.

Mainz - Stuttgart: typ

Obydwie ekipy mocno potrzebują punktów. Mainz wciąż ma szanse na awans do europejskich pucharów. Stuttgart zaś potrzebuje punktów, aby utrzymać się w lidze. Spodziewam się, że obie drużyny podejdą do meczu mocno ofensywnie. Obstawiam, że obie drużyny strzelą gola.

1.60

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Mainz - Stuttgart: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Bundesligi w ramach 33. kolejki, pomiędzy Mainz - Stuttgart, odbędzie się 21 maja o 15:30 na Mewa Arena w Mainz. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!