Pobierz aplikację betfan na telefon
Mainz – FC Koeln: Typy, kursy, zapowiedź | 21.10 Bundesliga
W piątek startują kolejne spotkania w ramach 11. kolejki w niemieckiej Bundeslidze. W jedynym meczu tego dnia Mainz podejmować będzie na swoim boisku drużynę FC Koeln. Świetnie spisują się ostatnim czasem gospodarze i  zbliżyli się już nawet do pierwszej dziesiątaki. Goście po kilku starciach bez zwycięstwa wreszcie wygrali po ciężkim meczu z Augsburgiem. Kto okaże się lepszy w tym pojedynku? Zapraszam na zapowiedź meczu Mainz – FC Koeln.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Mainz – FC Koeln (21.10, 20:30) – zapowiedź meczu

Po dwóch porażkach w Lidze Konferencji, gościom sytuacja w tabeli się skomplikowała. Muszą jednak teraz skupić się na wynikach w  Bundeslidze. Udało im się w prawdzie wygrać ostatnio z Augsburgiem, ale ledwo 3:2, po bardzo wymagającym pojedynku gdzie do przerwy przegrywali. Tym razem zagrają z drużyną z 11 miejsca w tabeli, czyli Mainz. Gospodarze mają za sobą dwa dobre występy ligowe, które dały im cztery punkty i świetny mecz w ramach pucharu, który wygrali 3:0

Bundesliga: Mainz - FC Koeln (21.10, 20:30) - typ

Bardzo dobrze wreszcie zaczęła grać ekipa gospodarzy, co przekuło się w cztery punkty w dwóch ostatnich starciach ligowych. Rywal mimo, że wyżej w tabeli to obniżył ostatnio loty, ale to również za sprawą rozgrywania meczów w europejskich pucharach. Od kilku tygodni, goście grają bo dwa spotkania w tygodniu, także na pewno poczują zmęczenie, stąd też faworyt w postaci gości. Ja myślę, że tutaj obie drużyny przynajmniej raz trafią do bramki, tym bardziej, że dokonały tego w czterech z pięciu ostatnich starć między sobą.

1.64

OBIE STRZELĄ

betfan

Bundesliga: Mainz - FC Koeln (21.10, 20:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Bundesligi w ramach 11. kolejki pomiędzy Mainz, a FC Koeln odbędzie się 21 października o 20:30 na Mewa Arena w Mainz. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!