Pobierz aplikację betfan na telefon
Mainz – Bochum: Typy, kursy, zapowiedź | 28.01 Bundesliga
Długo przyszło nam czekać za powrotem Bundesligi, ale przed nami już trzecia kolejka w przeciągu dwóch tygodni. Mainz w jednym z sześciu meczów tego dnia, w ramach 18. kolejki, zmierzy się z Bochum. Gospodarze mimo porażki z Borussią Dortmund zaprezentowali całkiem niezły futbol. Przed nimi starcia z ekipą ze strefy spadkowej, czy będą w stanie zgarnąć komplet punktów?  Zapraszam na zapowiedź meczu Mainz – Bochum.

Mainz – Bochum – zapowiedź meczu

Bochum nie najlepiej radzi sobie od początku sezonu i wciąż daleka droga, by mogli czuć się bezpiecznie. Powrót do sezonu był dla nich zaskakująco dobry i dał im komplet punktów, jednakże kolejne spotkanie przegrali 0:2. Teraz zmierzą się z 12. drużyną w tabeli, która ma za sobą remis i porażkę, choć w obu pojedynkach zagrali całkiem nieźle. W pierwszym meczu bezpośrednim Mainz w roli gościa wygrali 2:1, jednak przebieg spotkania był bardzo wyrównany. Teraz na własnym boisku w teorii powinno być im łatwiej.

Mainz - Bochum - typ

Poprzednie starcie tych ekip przyniosło ze sobą sporo ofensywnych akcji, co przełożyło się na aż trzy trafienia. Aktualnie obie drużyny nadal preferują ofensywny styl gry, co przekłada się na sporo trafień, ale i sporo strat. Mainz wygląda prze tym starciem o wiele lepiej, więc nie dziwi faworyzowanie ich. Mimo to myślę, że Bochum stać w tym pojedynku chociażby na bramkę, więc stawiam, że obie strzelą.

1.77

OBIE STRZELĄ

betfan

Mainz - Bochum - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 18. kolejki pomiędzy Mainz, a Bochum odbędzie się 28 stycznia o 15:30 na Mewa Arena w Mainz. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!