Pobierz aplikację betfan na telefon
Magdalena Fręch – Warwara Graczewa: typy, kursy, zapowiedź | 26.03 Miami
Magdalena Fręch ponownie otrzymała, tak jak w Indian Wells, ogromną szansę gry w prestiżowym turnieju w Miami. Tym razem rozpoczęła już od 1/32 i udało jej się pokonać na pełnym dystansie Erikę Andreeve. Polka stanie teraz przed o wiele cięższym zadaniem, bowiem zagra z Warwarą Graczewą. Zadanie z pozoru bardzo ciężkie, ale w zasięgu naszej zawodniczki. Czy jednak będzie w stanie zagrozić dobrze dysponowanej Rosjance? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magdalena Fręch – Warwara Graczewa.

Magdalena Fręch – Warwara Graczewa: Zapowiedź

Polka w tym sezonie już ośmiokrotnie próbowała dostać się do głównej drabinki turniejów WTA. Nie udało jej się to ani razu, a kwalifikacje z reguł kończyły na finałowym starciu. Dwa tygodnie temu dostała się do głównej drabinki Indian Wells, jako lucky loser,, ale po pokonaniu w 1/64 Maryny Zanevskiej, w kolejnej rundzie musiała uznać wyższość powracającej Ons Jabeur. Tutaj w Miami ponownie dostała się jako „szczęśliwa przegrana”, jednak tym razem rozpoczęła już od 1/32 finału. W nim zmierzyła się z Eriką Andreevą, która pokonała w trzech setach 4:6, 6:1, 6:1.
Teraz Polka podejmie rywalizację z kolejną Rosjanką, choć zadanie wydaje się nieco trudniejsze. Warwara Graczewa od początku sezonu zaskakuje swoimi wynikami, a za sobą ma już zwycięstwa z Darią Kasatkiną, czy wspomnianą już Ons Jabeur. Z Tunezyjką zmierzyła się właśnie w Miami, dwa dni temu i pokonała ją 6:2, 6:2. Rosjanka imponuje przed wszystkim wysokim procentem punktów zdobytych po pierwszym podaniu.

Magdalena Fręch - Warwara Graczewa: Typ

1.45

POWYŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

Choć przed Polką bardzo trudne zadanie, to moim zdaniem nie pozostaje w tym starciu bez szans. Od drugiego seta z Andreevą świetnie trzymałą serwis i myślę, że znając już te korty, może wykorzystać atuty swojego mocnego serwisu. Problem będzie w wymianach, ponieważ Graczewa potrafi długo utrzymywać piłkę w korcie, czekając na błąd rywalki. Ciężko w tym starciu typować wynik, bo Magdalena ma sporo atutów, by zaskoczyć i dlatego postawię powyżej 18,5 gemów w tym spotkaniu.

Magdalena Fręch - Warwara Graczewa: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/16 finału z udziałem Magdaleny Fręch która zagra z Warwarą Graczewą odbędzie się 26 marca o godzinie 16:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal+ Sport, lub w serwisie
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!