Pobierz aplikację betfan na telefon
Magdalena Fręch – Madison Keys: typy, kursy, zapowiedź | 11.05 Rzym
Magdalena Fręch ma za sobą bardzo intensywny okres, bowiem tuż po odpadnięciu z Madrycie, wzięła kilka dni później udział w challengerze w Sain Malo, gdzie osiągnęła ćwierćfinał. Dzisiaj zagra już czwarte spotkanie imprezy WTA 1000, w Rzymie. Po udanych kwalifikacjach, ograła w pierwszej rundzie reprezentantkę gospodarzy, dzięki czemu już dziś zmierzy się z Madison Keys. Czy Polka zda ten bardzo trundy egzamin? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magdalena Fręch – Madison Keys.

Magdalena Fręch – Madison Keys: Zapowiedź

Po wielu nieudanych kwalifikacjach do turniejów WTA, w Rzymie udało się to Magdalenie po raz drugi. Dwustopniowe eliminacje przeszłą bez straty seta, tracąc tylko dziewięć gemów. Większe ciężary przyszły w pierwszej rundzie z Matilde Paoletti, czyli Włoszką, która dotychczas nie miała zbytnio okazji zaistnieć w tourze. Tutaj jednak wygrała pierwszego seta i sprawiła niemałe problemy Polce, która musiała nadgonić, co udało się zrobić z powodzeniem.

Po kilku starciach z młodszymi rywalkami, jeszcze niezbyt doświadczonymi w świecie WTA, dziś przyjdzie Magdalenie stanąć na przeciw Madison Keys. 28- latka jest bardzo utytułowaną tenisistką mającą za sobą sześć wygranych turniejów i nawet okres w top 10 rankingu, gdzie najwyżej zajmowała 7. miejsce. Amerykanka nie była jednak widziana na korcie od ponad miesiąca, a ostatni mecz rozegrała w ćwierćfinale turnieju w Charleston, gdzie swoją drogą rundę wcześniej ograła MAgdę Linette. Ten brak regularności na korcie, może być szansą dla naszej reprezentantki.

Magdalena Fręch - Madison Keys: Typ

1.60

FRĘCH WYGRA

Z HANDICAPEM +5,5 GEMA

betfan

Magdalena Fręch nie jest faworytką tego starcia, co raczej nie dziwi. Tym bardziej biorąc pod uwagę doświadczenie i lata trzymania się w dobrej formie przez Amerykankę. Madison potrafi postraszyć swoim serwisem, który jednak potrafi także zawodzić. Jednym z większych problemów jest jej poruszanie się na korcie, co powinna wykorzystywać Polka. Fręch potrafi grać bardzo niewygodnie, zwłaszcza na mączce, dlatego stawiam, że nasza zawodniczka wygra z handicapem +5,5 gema.

Magdalena Fręch - Madison Keys: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Magdaleny Fręch, która zagra z Madison Keys, odbędzie się 11 maja o godzinie 14:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal+ Sport, lub w serwisie Canal + ONLINE. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!