Magdalena Fręch – Daria Kasatkina: Typy, kursy, zakłady 28.05 | Roland Garros

Wojciech Sikora

27 maja 2024

Magdalena Fręch z pewnością mogła lepiej trafić w losowaniu drabinki, tegorocznego Roland Garros. Niemniej jednak w tenisie wielokrotnie byliśmy świadkami większych niespodzianek, dlatego nie jest powiedziane, że nie będzie w stanie pokonać Darii Kasatkiny. Rosjanka w prawdzie ogrywała już dwukrotnie Polkę, jednak ani razu nie mierzyły się na kortach ziemnych. Czy ta nawierzchnie będzie sprzyjać naszej tenisistce i będzie ją stać na równą walkę? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Magdalena Fręch – Daria Kasatkina.

Magdalena Fręch

Zapowiedź meczu Magdalena Fręch – Daria Kasatkina

W ubiegłym roku Magdalena Fręch ponownie wyrównała swój najlepszy występ z 2018, w ramach Roland Garros. Doszła bowiem do drugiej rundy, gdzie przegrała z Rachimową. Przed tegorocznym turniejem zaliczyła jednak kilka dobrych występóW, pokonując Stephens, czy pokazując się świetnie przeciwko Vondrousovej, z którą przegrała 1:2. Teraz stanie przed bardzo ciężką, pierwszą rundą French Open.

Typy bukmacherskie na mecz Magdalena Fręch – Daria Kasatkina

Betfan logo
POWYŻEJ 19.5 GEMÓW
Kurs 1.48
Zagraj już teraz

Na przeciw Polsce, stanie bardzo wymagająca rywalka, jaką jest Daria Kasatkina. Rosjanka w 2022 roku doszła tutaj aż do półfinału, jednak aktualnie jest daleka od tamtej formy. Przed Roland Garros mierzyła się oczywiście, tak jak większość topu, w Madrycie i Rzymie. Tam kolejno przegrywała z Putincewą oraz Osaką, co w obu przypadkach było zaskoczeniem. Magdalena również może jej sprawić sporo problemów, tym bardziej jeśli jej serwis będzie dobrze funkcjonował. Typuję w tym pojedynku, że zobaczymy co najmniej 20 gemów.

Kursy bukmacherskie na mecz Magdalena Fręch - Daria Kasatkina

  • Wygrana Fręch  - 4.10
  • Wygrana Kasatkiny - 1.22
  • Powyżej 18.5 gemów - 1.48

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku faworytkę w Darii Kasatkinie, na której wygraną BETFAN oferuje kurs 1.22. W przypadku zwycięstwa Magdaleny Fręch, gracz może liczyć na przelicznik wynoszący 4.10. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Gdzie oglądać mecz Magdalena Fręch - Daria Kasatkina? Transmisja

Mecz 1/64 finału z udziałem Magdaleny Fręch, który zagra z Darią Kasatkiną odbędzie się 28 maja o godzinie 11:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Roland Garros, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.   Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy