Magda Linette – Warwara Graczewa: typy, kursy, zapowiedź | 28.02 Austin

Wojciech Sikora

28 lutego 2023

Magda Linette
Magda Linette nie dotrwała nawet do półfinału w Meridzie, choć w dwóch pierwszych rundach pokazała ogromną wolę walki. Teraz powalczy jako numer jeden w Austin i w pierwszej rundzie podejmie rękawice z Warwarą Graczewą. Rosjanka ma bardzo niestabilną formę ostatnim czasem i ciężko jej będzie nawiązać równą walkę z naszą reprezentantką. Czy będzie to szybki triumf naszej zawodniczki? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Warwara Graczewa.

Magda Linette – Warwara Graczewa: Zapowiedź

Magda Linette po świetnym występie w Australian Open 2023, zrobiła sobie prawie miesięczną przerwę. Wróciła do touru na turniej WTA w Meridzie, gdzie rozstawiona z numerem jeden musiała bronić piłkę meczową już w pierwszym spotkaniu. Ostatecznie po niesamowitej walce Polka odwróciła losy meczu i w kolejnej rundzie pierwszy set zamknęła 6:0. Meczu nie dokończyła, bo Udvardy skreczowała w drugiej partii. W walce o półfinał musiała uznać wyższość Rebecci Peterson, która okazała się tego dnia solidniejsza.
Polka udała się z Meksyku do Stanów Zjednoczonych, by spróbować sił w WTA Austin. W pierwszej rundzie zmierzy się z o wiele niżej notowaną Warwarą Graczewą (88. miejsce rankingu WTA). Obie zawodniczki spotkały się raz w ubiegłym roku. Bukmacherzy stawiali wtedy szanse równo, ale to nasza reprezentantka wygrała tamto spotkanie 6:3, 6:0. Wszystko zanosi się na to, że może Rosjankę czekać podobny scenariusz, bo nie prezentuje od początku sezonu zbyt dobrej formy.

Magda Linette - Warwara Graczewa: Typ

1.46

POWYŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

Największym osiągnięciem obecnego sezonu dla Warwary, było wyeliminowanie Dari Kasatkiny 6:1, 6:1, w pierwszej rundzie Australian Open. Później zdarzały się jej jeszcze wygrane, ale już nie tak okazałe. Polka ma za sobą o wiele lepsze występy i stąd też jest w tym meczu wyraźną faworytką. Jednakże ostatni mecz z Peterson nie wyglądał najlepiej i myślę, że wcale nie będzie miała Magda tak łatwo w tym starciu, zwłaszcza, że rywalka potrafi zaskoczyć na serwisie.. Stawiam powyżej 18,5 gemów.

Magda Linette - Warwara Graczewa: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/16 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Warwarą Graczewą odbędzie się 28 lutego o godzinie 17:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal+ Sport, lub w serwisie nc+ GO. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy