Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Panna Udvardy: typy, kursy, zapowiedź | 23.02 Merida
Magda Linette powróciła na korty w najlepszym możliwym stylu, dając nam przy okazji sporo emocji. Teraz w walce o ćwierćfinał zmierzy się z Panną Udvardy. Obie panie spotkał się w 2020 roku, gdzie lepsza okazała się Węgierka lecz był to tylko turniej pokazowy. Teraz będąca na fali zawodniczka z Poznania może zrewanżować się za tamto starcie. Czy tak się stanie? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Panna Udvardy.

Magda Linette – Panna Udvardy: Zapowiedź

Magda Linette ten sezon zaczęła od świetnych występów w ramach United Cup, gdzie odniosła porażkę dopiero w czwartym starciu z Madison Keys. Później spróbowała sił w Hobart, gdzie odpadła juŻ po pierwszym spotkaniu. Po tym występie nikt nie spodziewał się, że Polka osiągnie taki sukces w Australian Open 2023. Nasza reprezentantka doszła aż do półfinału, co na ten moment jest jej życiowym osiągnięciem. Od tamtego turnieju minął prawie miesiąc i dopiero teraz wraca na korty w Meridzie.
Pierwsze starcie przyniosło wiele emocji, a Magda było gem od przegrania. Broniąc piłkę meczową przy stanie 2:5, w drugim secie, rozpoczęła walkę o odwrócenie losów spotkania. Jeszcze w tym secie wygrała pięć kolejnych gemów, a wtrzeicej partii kolejne pięć padło jej łupem. Ostatecznie trzecią partię domknęła 6:2. Takie zwycięstwa na pewno nie są łatwe, ale pokazują mocny charakter naszej zawodniczki. Węgierka z kolei zmierzyła się z Jule Niemeier, z którą kompletnie nie była faworytką. Dużym atutem Panny jest serwis, który pomaga jej w wielu kluczowych momentach. Ostatecznie oba sety kończyły się tie breakami, a w nich lepiej spisała się Udvardy.

Magda Linette - Panna Udvardy: Typ

1.50

POWYŻEJ 18,5 GEMÓW

betfan

W tym pojedynku wyraźną faworytką jest Magda, choć siły jakie włożyła w powrót od stanu 2:5 w drugim secie,  z pewnością wpłyną na jej dyspozycję. Udvardy operuje bardzo mocnym serwisem, po którym często kończy akcje, dzięki czemu łątwo przychodzi jej zdobywanie własnych gemów i ciężko ja przełamać. Obie zawodniczki mają za sobą długie mecze i takiego też spodziewam się teraz. Stawiam powyżej 18,5 gemów.

Magda Linette - Panna Udvardy: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Panną Udvardy odbędzie się 23 lutego o godzinie 17:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal+ Sport, lub w serwisie nc+ GO. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!