Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Linda Noskova: typy, kursy, zapowiedź | 11.05 Rzym
Magda Linette pokazała po ciekawej przygodzie w Madrycie, wraca na korty by rozegrać turniej WTA 1000 w Rzymie. Przed rokiem Polka nie brała udziału w tym turnieju, a więc wszystkie punkty jakie ugra, umocnią jej pozycję w top 20. Przed nią pierwszy mecz z Lindą Noskovą, czyli jedną z większych gwiazd młodego pokolenia Czech, więc Poznaniankę czeka trudne zadanie. Czy mimo to poradzi sobie i awansuje do kolejnej rundy? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Linda Noskova.

Magda Linette – Linda Noskova: Zapowiedź

Po serii trzech porażek z rzędu, Magda Linette w poprzednim turnieju pokazała się ze świetnej strony. Choć wygrała jedno spotkanie, to pokazała naprawdę dobry tenis, grając przeciwko faworyzowanej Voundrousowvej. Zdecydowanie warte uznania były momenty, gdzie przejmowała inicjatywę na korcie. Niestety zabrakło jej tego w kolejnym meczu z młodziutką Andriejewą i odpadła, przerywając 0:2. Mimo wszystko poziom serwisowy naszej zawodniczki znacznie się poprawił, co dobrze wróży w kontekście reszty sezonu.
Teraz w ramach 1/32 zmierzy się z Lindą Noskovą, która uznawana jest za przyszłość, nie tylko czeskiego tenisa, ale i światowego. Obecnie ma 18 lat i zdarzają jej się jeszcze bardzo niestabilne spotkania. Na pewno często pomaga jej serwis, którym nabija sporo asów, a i często daje jej praktycznie wygrany punkt. W samych wymianach stara się szybko przejąć inicjatywę, atakując dość nisko praktyczni każdą piłkę. Przez to jednak traci sporo punktów, bowiem popełnia mnóstwo niewymuszonych błędów.

Magda Linette - Linda Noskova: Typ

1.73

LINETTE WYGRA

betfan

Polka jest w tym starciu minimalną faworytką, być może z racji tego, że Linda ma już tutaj za sobą wygrane spotkanie, choć w niezbyt przekonującym stylu. Magda ma wszystko, by skontrować grę Czeszki i wymusić na niej popełnianie błędów, dlatego wydaję mi się, że to Poznanianka będzie czuła sie na korcie swobodniej. Moim zdaniem nie będzie łatwo, ale to Linette wygra ten pojedynek.

Magda Linette - Linda Noskova: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Lindą Noskovą odbędzie się 11 majaa o godzinie 12:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal+ Sport, lub w serwisie Canal + ONLINE. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!