Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Leylah Fernandez: typy, kursy, zapowiedź | 28.05 Roland Garros
Magda Linette dwukrotnie uzyskała trzecią rundę Roland Garros, najpierw w 2017 roku, a następnie w 2021. W tym pokazała się już ze świetnej strony w  pierwszym wielkoszlemowym turnieju, czyli Australian Open. Polka osiągnęła tam półfinał, choć nie spodziewano się tego kompletnie. We French Open spotka się w pierwszej rundzie z Leylah Fernandez. Czy to spotkanie pozwoli nam wierzyć w kolejny dobry występ Poznanianki, w całym turnieju? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Leylah Fernandez.

Magda Linette – Leylah Fernandez: Zapowiedź

Magda Linette wystąpiła w turnieju w Strabsourgu, który poprzedzał bezpośrednio Roland Garros. Rozpoczęła tutaj od mocnego powrotu z Cristiną Bucsą. Od drugiego seta kompletnie zdominowała Hiszpankę, wygrywając obie kolejne partie 6:2. Następny mecz jednak nie pozwolił na zbyt wielu momentów do zadowolenia. Pawluczenkowa, która od początku sezonu szuka formy, rozbiła naszą zawodniczkę 6:3, 6:2. We French Open można się po Poznaniance spodziewać tak naprawdę wszystkiego
Rolanda Garros zacznie od starcia z Leylah Fernandez, która miała okazję grać już w karierze finał wielkoszlemowy. W 2021 przegrała go z Emmą Raducanu  w ramach US Open. Dobrą formę trzymałą jeszcze do marca 2022, gdzie wygrała turniej w Monterrey. Od tamtego czasu jednak nie może znaleźć regularności, a ten sezon kompletnie jej nie idzie. Ostatnio spróbowała nawet sił w ITF, gdzie przegrała w półfinale. Wydaje się, że Polka będzie miała łatwą przeprawę.

Magda Linette - Leylah Fernandez: Typ

1.92

LINETTE WYGRA

betfan

Kanadyjka ma ogromny problem z utrzymaniem serwisu i nawet jej lewa ręka w tym nie pomaga. Tutaj będzie szukała przede wszystkim przełamań Polki, ale jak wiadomo Linette bardzo poprawiła swój serwis. Mimo, że obie zawodniczki nie są w najlepszej dyspozycji, to wydaję mi się, że jednak Polka z racji doświadczenia na mączce, wygra ten mecz. Stawiam zwycięstwo Polki.

Magda Linette - Leylah Fernandez: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/64 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Leylah Fernandez odbędzie się 28 maja o godzinie 12:30. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport lub w serwisie Eurosport Player i Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!