Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Karolina Pliskova: typy, kursy, zapowiedź | 25.01 Australian Open
Magda Linette wciąż walczy na kortach w Melbourne, z meczu na mecz poprawiając swój wynik na turniejach wielkoszlemowych. W tym momencie stawka kolejnego spotkania jest naprawdę wysoka, bo z Karoliną Pliskovą zmierzy się o półfinał. Czeska ma już za sobą sporo pojedynków na takim szczeblu. Czy rozpędzona Polka pokona rywalkę, będącą w wysokiej formie? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Karolina Pliskova.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

WTA Australian Open 2023: Magda Linette – Karolina Pliskova (25.01, 01:00): Zapowiedź

Magda Linette od drugiej rundy już nie była faworytką w żadnym swoim pojedynku. Po ograniu Egipcjanki, spotkała się z byłym numerem 2. Anett Kontaveit, którą ograła w trzech setach. W rundzie trzeciej starła się z 18. rakietą świata, świetnie serwującą Jekatieriną Aleksandrową. Dużą zagadką w tym meczu była pytanie jak będzie sobie w stanie poradzić z tak mocnym serwisem jakim operuje Rosjanka. Okazało się, że to Poznanianka została przełamana zaledwie dwa razy, przy czym przeciwniczka aż 4, ale co ciekawe to Magda nabiła więcej asów, bo pięć przy zaledwie dwóch rywalki. Samo spotkanie zwyciężyła w nieco ponad godzinę 6:, 6:4. Również i Caroline Garcia nie była w stanie zatrzymać Polki ani nawet odebrać jej chociażby seta. Kluczowe było w tym pojedynku wyjście z 0:3, w pierwszym secie, i doprowadzenie do tiebreaka.
Wielu ekspertów, jak i sam tata tenisistki zwraca dużą uwagę na to, że Magda wreszcie potrafi domykać spotkania. Często przypadłością Poznanianki było oddawanie wygranych meczów. Tak też stało się w starciu w zeszłorocznym US Open z Pliskovą, gdzie w trzecim secie oddała prowadzenie 4:1, a w super tiebreaku po wyciągnięciu wyniku z 2:7 do 8:7, oddała kolejne trzy punkty. Gdyby tylko wtedy była w takiej formie co teraz, z pewnością odprawiłaby Czeszkę. Mimo to nic nie stoi na przeszkodzie, by dokonać tego tym razem, choć Karolina zdaje się być w równie wysokiej formie.

WTA Australian Open 2023: Magda Linette - Karolina Pliskova (25.01, 01:00): Typ

2.35

LINETTE WYGRA

betfan

Bukmacherzy stawiają w roli faworytki oczywiście Pliskovą, jednakże wydaję mi się, że to głównie ze względu na doświadczenie jakie zebrała Czeszka w tak wysokich rundach turniejów wielkiego szlema. Mimo to, Magda pokazała w poprzednich rundach, że nie boi się żadnego stylu przeciwniczki. Zarówno te mocno serwujące, jak i świetne w wymianach, nie potrafiły stawić jej czoła. W tym spotkaniu również zaufam świetnej formie Linette i postawię jej wygraną.

WTA Australian Open 2023: Magda Linette - Karolina Pliskova (25.01, 01:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Magdy Linette, która zagra z Karoliną Pliskovą odbędzie się 25 stycznia o godzinie 01:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport 1, lub w serwisie Eurosport Player.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!