Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Beatriz Haddad Maia: typy, kursy, zapowiedź | 13.05 Rzym

Magda Linette w pierwszym starciu w Rzymie udowodniła swoją siłę i wygrała 2:0 z Lindą Noskovą. Taki tenis Polki z pewnością chcemy oglądać i taki też będzie potrzebny w starciu z Betariz Haddad Maią. Brazylijka bowiem potrafi grać naprawdę solidny tenis na kortach ziemnych. Dla obu tenisistek to starcie będzie ich pierwszym spotkaniem, więc szykuje się naprawdę ciekawe widowisko. Kto okaże się dziś lepszy? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Beatriz Haddad Maia.

Magda Linette – Beatriz Haddad Maia: Zapowiedź

Po serii trzech porażek z rzędu, Magda Linette w poprzednim turnieju zaprezentowała się ze świetnej strony. Choć wygrała jedno spotkanie, to pokazała naprawdę dobry tenis, grając przeciwko faworyzowanej Voundrousowvej. Zdecydowanie warte uznania były momenty, gdzie przejmowała inicjatywę na korcie. Niestety zabrakło jej tego w kolejnym meczu z młodziutką Andriejewą i odpadła, przerywając 0:2. Mimo wszystko poziom serwisowy naszej zawodniczki znacznie się poprawił, co dobrze wróży w kontekście reszty sezonu. To też udowodniła już w pierwszej rundzie podając na bardzo wysokim poziomie, przy jednoczesnej sporej agresji na korcie. To dało jej zwycięstwo z Lindą Noskovą 2:0.

 

 

Dziś wyjdzie na kort z Beatriz Haddad Maią, z którą nie miała okazji jeszcze rozegrać ani jednego meczu. Brazylijka ma już tutaj za sobą pierwszą rundę w której szybko rozprawiła się z Ruse, ogrywając ją 6:2, 6:3. Na pewno sporo dobrego można powiedzieć o jej serwisie, dzięki któremu zdobyła przewagę na korcie. Dziś Polka będzie musiała stanąć na wysokości zadania, by wygrać z solidną rywalką.

Magda Linette - Beatriz Haddad Maia: Typ

1.49

LINETTE WYGRA SETA

betfan

Minimalną faworytką tego meczu jest Brazylijka, która ma już tutaj za sobą bardzo dobre spotkanie. Magda Linette również wyglądała solidnie w pierwszym meczu i jeśli tylko utrzyma poziom serwisu na tym podobnym procencie, to będzie w stanie dziś nawet wygrać. Stawiam jednak bezpieczniej, że Polka zgarnie seta.

Magda Linette - Beatriz Haddad Maia: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Beatriz Haddad Maia odbędzie się 13 maja o godzinie 13:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Canal+ Sport, lub w serwisie Canal + ONLINE. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!