Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Barbora Strycova: typy, kursy, zapowiedź | 06.07 Wimbledon
Magda Linette znakomicie wykonała zadanie, jakim był awans do drugiej rundy Wimbledonu. Teraz stanie przed szansą poprawienia wyniku sprzed roku, musi jednak wygrać kolejny mecz. W ramach 1/32 finału zmierzy się z Barborą Strycovą. Doświadczona Czeszka niedawno powróciła na korty po ponad dwuletniej przerwie i dopiero zaczyna łapać rytm meczowy. Czy to ułatwi naszej reprezentance awans? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Barbora Strycova.

Magda Linette – Barbora Strycova: Zapowiedź

W tym roku Magda, tak jak w poprzednim, poświęciła sporo czasu na przygotowania do Wimbledonu. Niestety na cztery rozegrane mecze, udało jej się wygrać tylko dwa, co nie daje nam jednoznacznej odpowiedzi w temacie jej dyspozycji. Rok temu trafiła tutaj w pierwszej rundzie kwalifikantkę z Meksyku, którą odprawiła w dwóch szybkich setach. Druga runda to już ciężkie starcie z Kerber i porażka również w dwóch setach. Tegoroczną edycję rozpoczęła bezbłędnie wygrywając z Jil Teichmann 6:3, 6:2.
W rundzie drugiej czeka ją starcie z półfinalistką Wimbledonu z roku 2019. Barbora Strycova, bo o niej mowa, jest doświadczoną tenisistką mającą na swoim koncie w prawdzie tylko dwa wygrane turnieje WTA w singlu, ale aż 31 w deblu. To doświadczenie 37-latki może pozwolić jej świetnie odnaleźć się na kortach trawiastych, gdzie liczy się dobry serwis i gra przy siatce. W pierwszej rundzie miała okazję już to udowodnić wygrywając 2:0 z Maryną Zanevską i serwując pięć asów.

Magda Linette - Barbora Strycova: TypY

1.56

LINETTE WYGRA

betfan

Obie zawodniczki nie miały okazji się jeszcze spotkać w karierze, na co miała z pewnością wpływ także przerwa Czeszki od tenisa. Powrty nigdy nie są łatwe i teraz również Barborze trochę zajęło nim odniosła znaczące zwycięstwo na trawie. Moim zdaniem jednak wiek tenisistki, jak i jej ostatnia przerwa może tylko pomóc Linette w awansie do 1/16 finału. Polka rozegrała bardzo solidne pierwsze starcie i typuję jej kolejne zwycięstwo.

Magda Linette - Barbora Strycova: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Barborą Strycovą odbędzie się 6 lipca o godzinie 15:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!