Lyon – Reims: typy, kursy, zapowiedź 27.05 | Ligue 1

Jan Paździerski

27 maja 2023

Lyon
W Ligue 1 nie tylko finłowa kolejka grana jest o jednej godzinie, ale również ta przedostatnia. Dziś więc możemy śledzić aż 10 spotkań od 21. Lyon w jednym ze spotkań tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Reims. Obie ekipy mają bardzo udany sezon lecz nie zakończą go niczym spektakularnym, poza możliwym miejscem w top 10. Kto dziś znajdzie jeszcze motywację, by powalczyć o komplet punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Lyon – Reims.

Lyon – Reims: Zapowiedź meczu

Clermont ma za sobą świetny okres, gdzie przegrali tylko jeden z ośmiu ostatnich spotkań. To jednak za późno, by powalczyć o europejskie puchary, choć na pewno przedstawia piłkarzy w dobrym świetle przed kolejnym sezonem. Na ten moment ósme miejsce to maksimum co mogą wyciągnąć. Lorient zajmuje obecnie dwie lokaty niżej i także nie osiągnie w tym sezonie niczego więcej niż ewentualne ósme miejsce. Choć na pewno mogą żałować dyspozycji w tej rundzie, bowiem po pierwszej zajmowali pozycję bliżej top 6.

Lyon - Reims: Typ na mecz

1.60

WYGRANA LYON

betfan

W pierwszym meczu padł remis, choć wtedy goście byli w znacznie lepszej dyspozycji. Tym razem wydaję mi się, że lepszą formę prezentuje Lyon i to oni są dla mnie faworytem w tym meczu. Typuję ich wygraną.

Lyon - Reims: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Lyonem a Reims, w ramach 37. kolejki Ligue 1, odbędzie się 27 maja o 21:00 na Parc Olympique Lyonnais. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy