Pobierz aplikację betfan na telefon
Lyon – Montpellier: typy, kursy, zapowiedź 07.05 | Ligue 1
Dziś kontynuujemy 34. kolejkę Ligue 1, a przed nami aż siedem spotkań, które dla wielu będą istotne w kontekście założonych celów. Lyon w jednym z nich zmierzy się na swoim boisku z Montpellier. Bardzo ciekawe zestawienie, drużyn będących w optymalnej formie, to gwarancja świetnego spotkania. W tym spotkani to jednak gospodarze mają na sobie większą presję, która bierze się z walki o puchary europejskie. Czy zatrzymają u siebie wszystkie punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Lyon – Montpellier.

Lyon – Montpellier: Zapowiedź meczu

Lyon spore szanse na udział w europejskich pucharach z pewnością widział w zwycięstwie pucharu Francji. Tam jednak niespodziewanie przegrali w półfinale, co na ten moment stawia ich w niedogodnej sytuacji. W lidze tracą aż sześć punktów do top 5, a na pięć kolejek przed końcem ciężko liczyć na potknięcia rywali. Zdecydowanie muszą skupić się na zgarnianiu kompletów punktów, ale już dziś nie przyjdzie im to łatwo. Montpellier, to jednak drużyna, która pokazała już nieraz w tym sezonie, że potrafi grać z mocniejszymi ekipami.

Lyon - Montpellier: Typ na mecz

1.66

LYON WYGRA

betfan

Dla Lyonu to ostatni dzwonek na stawienie się w rozgrywkach europejskich. Moim zdaniem ich drużyna ma spore problemy ze zgraniem, choć ostatnim czasem przegrali tylko z Marsylią. Dziś moim zdaniem ograją Montpellier, która praktycznie nie walczy w tym sezonie o nic.

Lyon - Montpellier: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Lyon a Montpellier, w ramach 34. kolejki Ligue 1, odbędzie się 7 maja o 17:05 na Parc Olympique Lyonnais w Lyonie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale CANAL+ Sport i Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!