Pobierz aplikację betfan na telefon
Lyon – Lille: typy, kursy, zapowiedź 08.02 | Puchar Francji

Bardzo intensywne tygodnie mają drużyny francuskie, bowiem przed nami już trzecia faza pucharu Francji, tylko w tym roku. Lyon w ramach 1/8 finału, zmierzy się dziś, na swoim boisku, z Lille. Jest to jedno z najlepszych starć na tym etapie rozgrywek. Zanosi się więc na bardzo wyrównane i emocjonujące spotkanie. Czy tak faktycznie będzie?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz  Lyon – Lille. 

Lyon – Lille: Zapowiedź meczu

Choć Lyon znacznie poprawił swoją grę w lidze, co przekłada się oczywiście na punkty i realną możliwość walki o puchary europejskie. Mimo to wciąż brakuje im osiem punktów do piątej drużyny, która premiowana jest do gry w w pucharach. Swoje siły powinni, więc skupić na wywalczeniu pucharów drogą pucharu Francji. Patrząć na jakość drużyn, które pozostały jeszcze w rozgrywkach, są w stanie triumfować. Teraz najpierw muszą zająć się Lille, które złapało ostatnio bardzo solidną formę. Przed nami jedno z najbardziej wyrównanych starć tej edycji Pucharu Francji.

Lyon - Lille: - Typ na mecz

2.19

LYON WYGRA

betfan

Lyon jest w tym meczu faworytem i wydaję mi się, że skupią się oni na nim w 100%. Lille jest o wiele bliższe gry w pucharach europejskich, do których może dostać się przez Ligue 1. Gospodarze z kolei nie mają zbyt wielu szans na taki wynik, dlatego myślę, że w tym starciu zdominują rywali, a co za tym idzie odniosą bardzo ważne zwycięstwo.

Lyon - Lille: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Środowy mecz pomiędzy Lyone, a Lille w ramach 1/8 finału pucharu Francji odbędzie się 7 lutego o 18:15 na Parc Olympique Lyonnais w Lyonie. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!