Pobierz aplikację betfan na telefon
LVP Superliga: zapowiedź i typy na 10. kolejkę

LVP Superliga zaczyna rundę rewanżową. Aktualnie  w tabeli prowadzi Heretics, które wygrało 7 z 9 meczów. Najgorzej wypadają Movistar Riders i UCAM Esports Club, które mają tylko dwa wygrane spotkania. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

LVP Superliga: G2 Arctic – MAD Lions Madrid (30.06. godz. 18:00)

 

1.45

WYGRANA G2 ARTIC

betfan

 

Będzie to przedsmak zmagań głównych drużyn, które zmierzą się ze sobą w piątek. W czwartek obie akademie staną naprzeciw siebie, faworytem w tym meczu są zawodnicy G2 Arctic, którzy zajmują aktualnie 3 miejsce w lidze, z serią przerwaną przez Giantsów, w ostatnim ich spotkaniu. Madryckie Lwy są na ostatnim miejscu gwarantującym play-offy. Zwycięstwo z taką drużyną jak G2A, będzie kluczowe do dostania się tam.
 

LVP Superliga: Fnatic TQ – BISONS ECLUB (30.06. godz. 21:00)

Będzie to pojedynek bardzo solidnych ekip. Ich mecze zawsze dostarczają dużo emocji. Obie ekipy dzieli zaledwie punkt do rywala, w bezpośrednich meczach i wyżej w tabeli znajduje się drużyna Bisons, która obejmuje aktualnie 2 lokatę. Akademia pomarańczowych – Fnatic TQ, wydaje się być aktualnie w lepszej formie, punkty co prawda zdobywali ze słabszymi rywalami, ale udało im się utrzeć nosa liderom, czyli Heretics.

1.72>

WYGRANA FNATIC

 

betfan

 

LVP Superliga: Movistar Riders – Giants Gaming (30.06. godz. 18:00)

1.38>

WYGRANA GIANTS

 

betfan

 

Giantsi zmierzą się z Movistarem. Movistar ma zaledwie 2 punkty zdobyte w tej odsłonie LVP. Ich ostatnia wygrana miała miejsce z ekipą, która zajmuje ostatnie miejsce. Wydaje się, że nie powinno być tu zaskoczeń i musi być to formalność. Giantsi wyglądają solinie, a kurs godny próby. Giants są plasowani w tabeli wyżej niż choćby Barca, czy Koi, które w tym sezonie gra strasznie słabo
Zwycięstwo Giants 1.42
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!