Pobierz aplikację betfan na telefon
Luke Humphries – Lee Evans: Typy, kursy, zapowiedź 17.12 | PDC MŚ 2024
W niedzielę 17 grudnia główny kandydat do mistrzowskiego tytułu w darcie rozpocznie swoją walkę o tytuł. Jego pierwszym rywalem będzie rodak Lee Evans, który raczej w tym spotkaniu nie ma żadnych szans i wygranie choćby seta będzie dla niego sukcesem. Czy taka sztuka mu się uda? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Luke Humphries – Lee Evan

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Luke Humphries – Lee Evans?
  2. Zapowiedź spotkania Luke Humphries – Lee Evans
  3. Jakie są kursy na Luke Humphries – Lee Evans?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Luke Humphries – Lee Evans?

Luke Humphries – Lee Evans typy bukmacherskie

1.82

HUMPHRIES WYGRA

ORAZ NAJWYŻSZY CHECKOUT + NAJWIĘCEJ 180-TEK

betfan

Luke Humphries będący ostatnio w bardzo dobrej formie przystąpi do zmagań z Lee Evansem. Humphries w pierwszej rundzie miał wolny los, więc dopiero druga runda będzie dla niego otwarciem tegorocznych Mistrzostw Świata. Lee Evans natomiast mierzył się z Sosingiem i tam pewnie wygrał 3:0. Jego średnia na poziomie 85.02, jednak jest bardzo przeciętna i z pewnością nie wystarczy na Humphriesa. Oczywiście na tle Sosinga to wystarczyło, jednak z Humphriesem musiałby rzucać minimum srednio 93-96, a dodatkowo mieć wysoką skuteczność na podwójnych. Ja typuję w tym meczu, że Humphries wygra, rzuci najwięcej 180-tek oraz będzie miał najwyższy checkout w meczu po kursie 1.82 w Betfan. Evans nie powinien mieć wiele podejść do tarczy, a dodatkowo z Sosingiem rzucił zaledwie jedną 180-tkę.

Luke Humphries – Lee Evans kursy bukmacherskie

  • Wygrana Humphriesa – 1.06
  • Wygrana Evansa – 8.00

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Luke Humphries – Lee Evans wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Luke Humphries (kurs 1.06). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma natomiast Evans Lee, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 8.00.

Luke Humphries – Lee Evans GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielne spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Luke Humphriesem, a Lee Evansem w ramach 2 rundy, odbędzie się 17 grudnia o 23:10. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu  przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!