Pobierz aplikację betfan na telefon
Łukasz Piszczek dołączy do sztabu reprezentacji?

Łukasz Piszczek może znaleźć się w sztabie reprezentacji Polski podczas Euro 2020. Były kadrowicz zdradził na łamach portalu meczyki.pl, że istnieje taka możliwość. Natomiast na pewno nie dołączy do drużyny narodowej wcześniej, niż po zakończeniu obecnego sezonu.

ŁUKASZ PISZCZEK DOŁĄCZY DO SZTABU KADRY?

– Rozmawiałem z Jerzym Brzęczkiem o takiej możliwości, ale to była tylko luźna rozmowa. Odbyła się dawno i na razie bez konkretów. Dopóki gram profesjonalnie w piłkę, nie ma tematu. Potem? Kto wie. Najważniejsze zdanie ma tu selekcjoner – stwierdził Łukasz Piszczek w rozmowie z tym portalem.

Z pewnością byłoby to ciekawe wzmocnienie naszej drużyny narodowej. Po zakończeniu obecnego  sezonu Piszczek zamierza zawiesić buty na kołku i przestać profesjonalnie grać w piłkę. Nadal nie wiadomo, z czym będzie wiązał swoją przyszłość, choć wszystko wskazuje na to, że będzie się spełniał jako trener. Już teraz jest zaangażowany w rozwój klubu LKS Goczałkowice-Zdrój, z którym jest niesamowicie zżyty.

NIEBAWEM POWINNIŚMY POZNAĆ JEGO DECYZJĘ

Z niecierpliwością czekamy na rozwój tej sytuacji. I liczymy na to, że Piszczek zdecyduje się dołączyć do sztabu reprezentacji dowodzonej przez Brzęczka. W najbliższym czasie powinniśmy się dowiedzieć, czy są jakieś szanse na to, by 35-latek znalazł się w sztabie na turniej Euro 2020.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!