Pobierz aplikację betfan na telefon
Luis Suarez przejdzie do Juventusu?

Luis Suarez według zagranicznych mediów uzgodnił ze Starą Damą warunki kontraktu, który podpisze po rozstaniu się z Barceloną. Sprawę skomplikować może jednak pozostanie Lionela Messiego w zespole Dumy Katalonii.

OD MESSIEGO DO RONALDO?

Trzyletni kontrakt Suareza jest już niemal gotowy i wszystko zależy wyłącznie od tego, czy uda mu się wcześniej rozstać z aktualnym klubem. Urugwajczyk poczynił już nawet kroki do wyjazdu – rozpoczął lekcje języka włoskiego i wkrótce ma napisać egzamin uprawniający go do ubiegania się o włoski paszport. W zespole Koemana nie będzie on brany pod uwagę przy ustalaniu składu i bardzo zależy mu na tym, by pojawić się w zespole, który umożliwi mu regularną grę. W przypadku gry w Juventusie grałby u boku Cristiano Ronaldo.

LUIS SUAREZ CZEKA NA LIONELA MESSIEGO?

Nie jest tajemnicą, że z Suarezem przyjaźni się Leo Messi. Argentyńczyk ogłosił, że pozostanie w Barcelonie na kolejny rok, co może oznaczać również podobną deklarację ze strony jego przyjaciela. Stanowisko Messiego może mieć duży wpływ zarówno na jego decyzję, jak i na jego rolę w hiszpańskim zespole i postrzeganie go przez nowego trenera.

Luis Suarez trafił do Barcelony w 2014 roku z Liverpoolu. Dla ekipy z La Liga zdobył prawie 200 bramek. Jeśli pojawia się na placu gry, to niemal zawsze jest wartością dodaną.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!