Łotwa U21 – Polska U21, zapowiedź i typy

W piątek o 16:00 młodzieżowa reprezentacja Polski rozpocznie zmagania w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy do lat 21. Pierwszym przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie Łotwa.

El. Euro U21: Łotwa – Polska (03.09 16:00) – zapowiedź i ostatnie wyniki

Polska U21 w eliminacjach Mistrzostw Europy trafiła do grupy B. Będziemy rywalizować z San Marino, Węgrami, Łotwą, Izraelem oraz Niemcami. Pierwszym naszym przeciwnikiem będzie reprezentacja Łotwy. W eliminacjach do poprzednich Mistrzostw Europy nasi piątkowi przeciwnicy nie wygrali ani jednego meczu. Przegrali sześć meczów, a cztery zremisowali.

Polska przed rokiem była blisko awansu na Euro U-21, ale niestety zabrakło nam trzech punktów aby wygrać grupę oraz przez gorszy bilans bramkowy nie braliśmy udziału w barażach. Niedawno rozegraliśmy dwa mecze towarzyskie. Pokonaliśmy Arabię Saudyjską 7:0 i przegraliśmy z Austrią 0:2. Nasza młodzieżowa reprezentacja jeszcze nigdy nie przegrała z Łotwą U21. Rozegraliśmy z nimi siedem meczów i sześć razy wygraliśmy, a raz padł remis.

El. Euro U21: Łotwa – Polska (03.09 16:00) – TYPY

Zdecydowanym faworytem do końcowego triumfu jest reprezentacja Polski. Nasza młodzieżówka jeszcze nigdy nie przegrała z Łotwą, a w poprzednich eliminacjach Mistrzostw Europy U21 pokazała się z bardzo dobrej strony. Spodziewam się więc, że Biało-Czerwoni sięgną po komplet punktów.

Proponowany typ: wygrana Polski – kurs 1.42 z oferty BETFAN

Spodziewam się także, że w zbliżającym się meczu będziemy świadkami wymiany ciosów. Polska w ostatnich pięciu meczach tylko raz zachowała czyste konto. Dodatkowo warto zauważyć, że w poprzednich czterech z pięciu meczów z Łotwą obie drużyny strzelały bramki.

Proponowany typ: obie strzelą – TAK – kurs 1.95 z oferty BETFAN

El. Euro U21: Łotwa – Polska (03.09 16:00) – składy

Łotwa U21: Orols – Veips, Uldrikis, Lotcikovs – Tonisevs, Ozolins, Korotkovs, Birka – Dusaliejvs, Lusins, Ontuzans

Polska U21: Lotka, Smoliński, Bejger, Skóraś, Kiwior – Poręba, Praszelik, Walukiewicz – Żukowski, Benedyczak, Bogusz

El. Euro U21: Łotwa – Polska (03.09 16:00) – transmisja

Piątkowe spotkanie Łotwy z Polską odbędzie się na Zemgales Olimpiskais centrs i rozpocznie się o 16:00. Transmisję z tego starcia można obejrzeć na TVP Sport.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!