Łotwa – Litwa: Typy, kursy, zakłady 08.06 | Baltic Cup

Jan Paździerski

08 czerwca 2024

Ostatnie szlify przed EURO 2024, czekają bohaterów tegorocznej imprezy. Wśród nich nie znalazły się ani Łotwa, ani Litwa, którym nie udało się zakwalifikować. Dziś rozegrają jednak mecz, którego stawką jest awans do finału Baltic Cup 2024, w ramach którego, zmierzą się na neutralnym boisku w stolicy Estonii.

Łotwa, typy

Mecz ten zapowiada się bardzo wyrównanie, a gospodarze jak i goście od jakiegoś czasu grają coraz lepsze mecze, i odnoszą więcej zwycięstw. Kto zapewni sobie miejsce w finale? Zapraszam na zapowiedź meczu Łotwa – Litwa.

Zapowiedź meczu Łotwa – Litwa.

Oczywiście Łotwa ani Litwa nie wystąpią na EURO 2024, ale zagrają dziś półfinał Baltic Cup 2024. Litwa nie najgorzej radzi sobie w ostatnim czasie, wygrywając 2 poprzednie mecze. Łotwa również poprawiła swoją grę, odnotowując 2 remisy w ostatnich dwóch meczach, przełamując tym samym złą passę porażek. Teraz przed obydwoma zespołami ogromna szansa na udowodnienie, komu należy się miejsce w finale.

Typy bukmacherskie na mecz Łotwa – Litwa.

Betfan logo
WYGRANA LITWY
Kurs 2.48
Zagraj już teraz

Obie drużyny mierzyły się ze sobą wielokrotnie i zazwyczaj były to wyrównane pojedynki. W wielu z nich padało kilka bramek. Tym razem trenerzy obu drużyn będą musieli wystawić najmocniejsze jedenastki, a każdy z piłkarzy z pewnością będzie chciał się pokazać z dobrej strony oraz zdobyć miejsce w finale. Patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn, w tym spotkaniu typuje wygraną Litwy.

Kursy bukmacherskie na mecz Łotwa – Litwa.

  • Wygrana Łotwy – 2.52
  • Remis – 3.55
  • Wygrana Litwy – 2.48
  • Powyżej 2.5 gola – 1.99
  • Obie strzelą – 1.85

W tym pojedynku ciężko wyłonić faworyta, a kursy wystawione przez bukmachera wydają się być niemal identyczne. Przelicznik na zwycięstwo Łotwy wynosi 2.52. W przypadku wygranej Litwy przelicznik jest nieco niższy i wynosi w tym momencie 2.48. Podział punktów to szansa na mnożnik 3.55.

Gdzie obejrzeć mecz Łotwa – Litwa? Transmisja.

Sobotni mecz pomiędzy Łotwa – Litwa, w ramach półfinału Baltic Cup, odbędzie się 8 czerwca o 15:00 na A. Le Coq Arena w Talinie. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy