Pobierz aplikację betfan na telefon
Los Angeles Clippers – New Orleans Pelicans: Typy NBA zapowiedź (30.10)
Jak co noc przed nami kolejne spotkania najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli NBA. Tym razem czeka nas tylko jedno spotkanie, ale o europejskiej godzinie! Los Angeles Clippers podejmie w swojej hali New Orleans Pelicans. Są to drużyny z podobnej półki, więc czeka nas ciekawe spotkanie. Zapraszam na zapowiedź i typy Los Angeles Clippers – New Orleans Pelicans.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

NBA: Los Angeles Clippers – New Orleans Pelicans – zapowiedź meczu

Los Angeles Clippers świetnie rozpoczęli nowy sezon, bo od dwóch zwycięstw, ale później przyszły 3 porażki z rzędu. Warto zauważyć bardzo dobrą formę Johna Walla (na zdjęciu). Możliwe, że to będzie ten sezon, w którym ten rozgrywający w końcu się odblokuje i nawiąże do swoich najlepszych lat sprzed kontuzji. Ostatnie dwie porażki Clippers zaliczyli z OKC w Oklahomie, gdzie spędzili łącznie 3 dni. Z drugiej strony mamy New Orlean Pelicans, których typowaliśmy jako czarnego konia tego sezonu na zachodzie.

NBA: Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans - typy na mecz

NO Pelicans to nasz czarny koń na zachodzie, ale blisko tego miana byli Clippers. Pels przegrali dotychczas tylko po dogrywce z Utah Jazz i ostatnio z Phoenix Suns. Pels mają bardzo ciekawy i perspektywiczny skład, który może zajść naprawdę daleko w tym sezonie, jednak mecz w Los Angeles z Clippers nie będzie łatwą przeprawą, tym bardziej, że jest to mecz b2b ("back to back", czyli drugi z rzędu na wyjeździe).

1.78

NEW ORLEANS PELICANS

Z HANDICAPEM +4,5

betfan


 

NBA: Los Angeles Clippers - New Orleans Pelicans - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Los Angeles Clippers, a New Orleans Pelicans odbędzie się w niedzielny wieczór 30 października o godzinie 20:00. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie internetowej League Pass, który dostępny jest na oficjalnej stronie NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!