Lorient – Strasbourg: typy, kursy, zapowiedź 03.06 | Ligue 1

Wojciech Sikora

02 czerwca 2023

Lorient
Przed nami ostatnia, dla wielu bardzo istotna, kolejka Ligue 1, sezonu 2022/2023. Dziś zobaczymy dziesięć starć o jednej godzinie, a Lorient, w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku ze Strasbourgiem. Goście poprzednimi czterema kolejkami domknęli kwestię swojego utrzymania na kolejny sezon. Gospodarze mają ten temat już dawno odhaczony. jak więc oba zespoły podejdą do kolejki zamykającej rozgrywki 2022/2023? Zapraszam na zapowiedź meczu Lorient – Strasbourg.

Lorient – Strasbourg: Zapowiedź meczu

Swoją postawą, w ostatnich kolejkach, Strasbourg zdecydowanie zasłużył na utrzymanie. Choć ich kibice, po poprzednim sezonie ostrzyli sobie zęby na europejskie puchary, to jednak muszą być wdzięczni, że w trudnych chwilach ich klub się podniósł. Na zakończenie sezonu wybiorą się na mecz z Lorient, które zdecydowanie obniżyło loty w tej rundzie Ligue 1. Ostatnio po trzech niezłych meczach, przegrali dwa kolejne. Dziś mogą zakończyć sezon pozytywnym akcentem przed swoimi kibicami, ale czy starczy motywacji?

Lorient - Strasbourg: Typ na mecz

1.62

OBIE STRZELĄ

betfan

Ostatni mecz tych ekip skończył się remisem 1:1, dziś tak naprawdę każdy wynik jest możliwy. Obie ekipy o nic już tak naprawdę nie walczą, więc liczę na bardzo widowiskowe i otwarte starcie. Typuję w tym pojedynku, że obie drużyny strzelą gola.

Lorient - Strasbourg: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Lorient a Strasbourg, w ramach 38. kolejki Ligue 1, odbędzie się 1 czerwca o 21:00 na Stade du Moustoir. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy