Pobierz aplikację betfan na telefon
Lorient – Saint-Etienne: Zapowiedź oraz typy (08.04), Ligue 1
31. kolejka Ligue 1 przyniesie wiele ciekawych rozstrzygnięć zwłaszcza na dole tabeli, gdzie toczy się zażarta walka o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji. W jedynym piątkowym spotkaniu Lorient zmierzy się z Saint-Etienne. Zapraszam na zapowiedź oraz typy na ten mecz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Lorient – Saint-Etienne (08.04, 21:00) – Zapowiedź meczu

Lorient oraz Saint-Etienne prawdopodobnie do końca sezonu będą zacięcie walczyć o utrzymanie w Ligue 1. Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli i dzieli je na ten moment zaledwie jeden punkty. Goście po kiepskim początku sezonu zaczęli punktować i niespodziewanie mają teraz sporą szanse na utrzymanie. Mecz pomiędzy Lorient a Saint-Etienne z pewnością będzie tak zwaną „walką na noże”. Przegrany tego spotkania automatycznie pozostanie w strefie spadkowej przynajmniej do następnej kolejki.

Lorient – Saint-Etienne (08.04, 21:00) – Forma i ostatnie wyniki obu drużyn

Lorient opuściło strefę spadkową i w ostatnich meczach prezentuje się naprawdę dobrze. Nie wliczam oczywiście do tego zestawienia konfrontacji z Paris Saint-Germain (1:5), jednak poza tym w czterech spotkaniach gospodarzom udało się zgromadzić aż 7 punktów, co jest naprawdę dobrym wynikiem.
Saint-Etienne przez ostatnie 5 kolejek zgromadziło 5 punktów. Ostatnie 8 ligowych kolejek zapowiada się bardzo ciekawie. Jeżeli goście chcą opuścić strefę spadkową muszą wyprzedzić albo Clermont Foot albo właśnie Lorient, dlatego dzisiejsze spotkania jest bardzo ważne dla układu tabeli.

Lorient - Saint-Etienne (08.04, 21:00) - Typ na mecz

2.09

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Obie drużyny nie są hegemonami w obronie, dlatego też przy tak ważnym spotkaniu, wydaję mi się, że powinien sprawdzić się typ na to, że oba zespoły strzelą przynajmniej po jednym golu.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!