Lorient – Saint-Etienne: Zapowiedź oraz typy (08.04), Ligue 1

Kamil Błaszczyk

08 kwietnia 2022

Lorient - Saint-Etienne
31. kolejka Ligue 1 przyniesie wiele ciekawych rozstrzygnięć zwłaszcza na dole tabeli, gdzie toczy się zażarta walka o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji. W jedynym piątkowym spotkaniu Lorient zmierzy się z Saint-Etienne. Zapraszam na zapowiedź oraz typy na ten mecz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Lorient – Saint-Etienne (08.04, 21:00) – Zapowiedź meczu

Lorient oraz Saint-Etienne prawdopodobnie do końca sezonu będą zacięcie walczyć o utrzymanie w Ligue 1. Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli i dzieli je na ten moment zaledwie jeden punkty. Goście po kiepskim początku sezonu zaczęli punktować i niespodziewanie mają teraz sporą szanse na utrzymanie. Mecz pomiędzy Lorient a Saint-Etienne z pewnością będzie tak zwaną „walką na noże”. Przegrany tego spotkania automatycznie pozostanie w strefie spadkowej przynajmniej do następnej kolejki.

Lorient – Saint-Etienne (08.04, 21:00) – Forma i ostatnie wyniki obu drużyn

Lorient opuściło strefę spadkową i w ostatnich meczach prezentuje się naprawdę dobrze. Nie wliczam oczywiście do tego zestawienia konfrontacji z Paris Saint-Germain (1:5), jednak poza tym w czterech spotkaniach gospodarzom udało się zgromadzić aż 7 punktów, co jest naprawdę dobrym wynikiem.
Saint-Etienne przez ostatnie 5 kolejek zgromadziło 5 punktów. Ostatnie 8 ligowych kolejek zapowiada się bardzo ciekawie. Jeżeli goście chcą opuścić strefę spadkową muszą wyprzedzić albo Clermont Foot albo właśnie Lorient, dlatego dzisiejsze spotkania jest bardzo ważne dla układu tabeli.

Lorient - Saint-Etienne (08.04, 21:00) - Typ na mecz

2.09

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Obie drużyny nie są hegemonami w obronie, dlatego też przy tak ważnym spotkaniu, wydaję mi się, że powinien sprawdzić się typ na to, że oba zespoły strzelą przynajmniej po jednym golu.

Autor tekstu

Kamil Błaszczyk

Redaktor naczelny Sport Betfan

Najnowsze wpisy