Lorient – Clermont: Typy, kursy, zakłady 19.05 | Ligue 1

Adrian Krawczyk

19 maja 2024

Lorient, typy

Zarówno Lorient, jak i Clermont to spadkowicze tego sezonu francuskiej Ligue 1. Obie ekipy nie mają już szans, aby utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej we Francji, tym samym to spotkanie to ostatnia przygoda w tych ekip w Ligue 1. Kto w nim okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Lorient – Clermont.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Lorient – Clermont?
  2. Zapowiedź meczu Lorient – Clermont
  3. Jakie są kursy na mecz Lorient – Clermont?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Lorient – Clermont?

Lorient – Clermont typy bukmacherskie

3.60

REMIS W MECZU

betfan

Lorient oraz Clermont to dwie najsłabsze drużyny tego sezonu francuskiej Ligue 1. Co ciekawe są to ekipy, które w ubiegłym sezonie radziły sobie całkiem dobrze, a tym mają fatalny sezon. W tym meczu nawet, jeżeli któraś z ekip wygra to i tak nie da sobie szansy na utrzymanie. Walka więc pozostaje o miano tego, aby nie być na samym końcu. Lorient na ten moment jest lepsze o 1 punkt od Clermont i wydaje mi się, że ten status się utrzyma, albowiem nikt nie gra już o nic, dlatego stawiam na remis w tym meczu po kursie 3.60.

 

Lorient - Clermont kursy bukmacherskie

  • Wygrana Lorient – 1.81
  • Remis – 3.60
  • Wygrana Clermont – 4.00
  • Powyżej 2.5 goli – 1.56
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.55

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Lorient - Clermont wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Lorient (kurs 1.81). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Clermont, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Lorient - Clermont to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.56, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 2.28.

Lorient - Clermont GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Lorient, a Clermont w ramach 34. kolejki francuskiej Ligue 1, odbędzie się 19. maja o 21:00 na Stade du Moustoir w Lorient. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy