Pobierz aplikację betfan na telefon
Łomża Kielce – Barcelona: Typy, kurs, zapowiedź | 02.03 Liga Mistrzów
To już ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów 2022/2023. W jednym ze starć Łomża Kielce zmierzy się z Barceloną. Choć to spotkanie nie zmieni już nic w układzie dwóch pierwszych miejsc, to na pewno będzie emocjonujące. Dwa zdecydowanie najmocniejsze zespoły grupy B zmierzą się ze sobą po raz drugi w ramach rundy grupowej. Czy nasza drużyna będzie w stanie zrewanżować się za poprzednią porażkę? Zapraszam na zapowiedź spotkania Łomża Kielce – Barcelona.

Łomża Kielce – Barcelona: Zapowiedź meczu

Siedemnaście spotkań ligowych, dało Łomży aż 16 wygranych. Jedyną porażkę w lidze odnotowali tylko z Wisłą Płock, przez co spadli na drugą lokatę w tabeli. W Lidze Mistrzów również zajmują drugą lokatę grupy B. Lepsi aktualnie są od nich tylko zawodnicy z Barcelony, a ostatnie starcie właśnie z dumą Katalonii, nawet w przypadku zwycięstwa nie zmieni nic.
Układ tabeli jest więc znany już przed ostatnią kolejką, a był znany nawet już przed poprzednią. Barcelona awansuje z pierwszego, a Łomża z drugiego, co również zadowala naszą drużynę, bo daje im to bezpośrednie miejsce w ćwierćfinale. Choć sam mecz wiele nie zmieni, to na pewno w zawodnikach z Kielc będzie chęć rewanżu za spotkanie grupowe z września, gdzie grali wtedy w Hiszpani. Wtedy to nasza ekipa przegrała 28:32.

Łomża Kielce - Barcelona: typy, typowanie

Barcelona już nic nie musi i z pewnością nie będą tutaj forsować tempa, by nie narazić zawodników na kontuzje. Mimo wszystko wciąż jest to bardzo mocna drużyna i nawet jeśli trener wpuści zmienników to łatwo nie będzie. Jednakże wydaję mi się, że więcej w stanie będą poświęcić zawodnicy Łomży, by dla swoich kibiców zrewanżować się na swojej hali. Stawiam wygraną gospodarzy.

2.67

ŁOMŻA KIELCE WYGRA

betfan

Łomża Kielce - Barcelona: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Mistrzów piłki ręcznej pomiędzy Łomżą Kielce a Barceloną odbędzie się 2 marca o 18:45 na hali w Kielcach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 1 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!