Pobierz aplikację betfan na telefon
LM Siatkarzy: mecze na szczycie dla ZAKS-y i Jastrzębskiego

LM siatkarzy przeniesie w najbliższej kolejce ciekawe mecze z udziałem polskich zespołów. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów mają na koncie komplet zwycięstw i po sześć punktów. Przed dwoma najlepszymi zespołami w Polsce, co potwierdza również aktualna tabela PlusLigi, kluczowe spotkania w walce o bezpośrednie wyjście z grupy. Obrońcy tytułu Champions League zmierzą się z Lube Civitanovą, natomiast mistrzowie Polski skonfrontują się z VfB Friedrichshafen. Spotkanie Projektu Warszawa z VC Greenyard Maaseik zostało przełożone ze względu na liczne przypadki zakażeń w stołecznym zespole.

Terminarz i plan transmisji: 

Środa, 12.01.2022:
18:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Lube Civitanova (Polsat Sport)

Czwartek, 13.01.2022:
Friedrichshafen – Jastrzębski Węgiel (Polsat Sport)

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

LM Siatkarzy: Dobry początek ZAKS-y oraz Jastrzębskiego

Dla ZAKS-y Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskiego Węgla inauguracja Ligi Mistrzów przebiegła po myśli i bez większych problemów. Pomarańczowi nie stracili nawet seta i z bezpieczną, czteropunktową przewagą prowadzą w grupie A. Natomiast obrońcy tytułu Champions League co prawda stracili jednego seta, ale podobnie jak jastrzębianie po dwóch meczach mają komplet punktów.

Dużo trudniejsze, wręcz karkołomne zadanie czeka ZAKS-ę. Kędzierzynianie zmierzą się z Lube Civitanovą, w której składzie występują takie gwiazdy światowego formatu jak Luciano De Cecco, Ivan Zaytsev czy Osmany Juantorena. Ta włoska ekipa jest jednym z faworytów do zwycięstwa w całej Lidze Mistrzów. Niemniej jednak ZAKSA już w poprzedniej edycji Champions League pokazała, że takie zadania, urastające do rangi niemożliwych, są jej specjalnością. W końcu na drodze po tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu kędzierzynianie wyeliminowali Lube po złotym secie. Teraz stawka jest równie wysoka, bowiem toczy się o pierwsze miejsce w grupie C i bezpośredni awans do fazy pucharowej.

Po ten bez większych problemów zmierza Jastrzębski Węgiel. Mistrzowie Polski bez większych problemów rozprawili się z Voleyteam Roeselare i Hebarem Pazardżikiem. Ten sam plan podopieczni Andrei Gardiniego mają na mecz z VfB Friedrichshafen, które po dwóch porażkach w stosunku 2:3 zajmuje obecnie ostatnie miejsce w grupie. Jastrzębianie swój mecz rozegrają 13 stycznia w czwartek o godz. 20.00, natomiast ZAKSA wejdzie na parkiet dzień wcześniej o 18.00. Ze względu na liczne przypadki zakażeń koronawirusem w zespole Projektu Warszawa, jego mecz 3. kolejki Ligi Mistrzów z VC Greenyard Maaseik został przełożony.

Pomimo że ZAKSA nie jest faworytem, to może napsuć krwi Lube. Na to liczą również kibice, którzy na potencjalnym zwycięstwie kędzierzynian mogą zarobić sporo pieniędzy w BETFAN. Dużo mniejsze mogą zainkasować na wygranej Jastrzębskiego, ponieważ Pomarańczowi to wyraźni faworyci starcia z VfB Friedrichshafen. Na te i inne mecze Ligi Mistrzów siatkarzy BETFAN przygotował specjalną ofertę. 

LM Siatkarzy: typy

Środa, 12.01.2022: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Lube Civitanova, typ: powyżej 3.5 seta kurs 1.38 w ofercie BETFAN lub wygrana ZAKS-y kurs 1.85

Czwartek, 13.01.2022: VfB Friedrichshafen – Jastrzębski Węgiel, typ: 1. set – handicap punktowy, Jastrzębski (-3.5)

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!