Pobierz aplikację betfan na telefon
ŁKS – Stal Rzeszów: typy, kursy, zapowiedź 12.03 | I Liga

Liderujący ŁKS podejmie u siebie zespół Stali Rzeszów. Goście w tym sezonie trzymają poziom w lidze i zajmują dobre dziewiąte miejsce. Mają wciąż także realne szanse na załapanie się do gry w play-off o Ekstraklasę. Aby to stało się faktem na pewno bardzo pomoże w tym Stali po prostu wygrana na stadionie w Łodzi. Byłaby to pierwsza wygrana na tym stadionie, gdyż nigdy ze sobą te zespoły nie grały w lidze. Zapraszam na typy oraz zapowiedz do meczu ŁKS – Stal Rzeszów! 

ŁKS – Stal Rzeszów: – Zapowiedź

Dawno nie było zmiany lidera, aż do soboty. ŁKS być może tylko na chwilę stracił panowanie nad ligą. By wrócić na miejsce pierwsze muszą wygrać ze Stalą pierwszy raz w tym sezonie.


Stal była górą w meczu jesiennym wygrywając skromnie (1:0). Dobre nastroje nie opuszczają gości po wygranej w poprzedniej kolejce z Chojniczanką (3:1).


W meczach domowych – ŁKS zdobył więcej punktów niż Stal, ale to piłkarze z Rzeszowa strzelili najwięcej goli przed własną publicznością. ŁKS w tym aspekcie kilka bramek straty do Stali. 

 

ŁKS - Stal Rzeszów:- Typy bukmacherskie, kursy

2.03

ŁKS WYGRA

betfan

Obstawiam, że jak przystało na lidera, ŁKS odpowie Ruchowi Chorzów na ich wygraną w sobotę z Chojniczanką. Stal raczej przyjedzie się bronić i utrzymać remis. 

ŁKS - Stal Rzeszów: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz między ŁKS, a Stalą Rzeszów w ramach 23. kolejki 1 ligi odbędzie się 12. marca na Stadion Miejskim w Łodzi. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!