ŁKS Łódź – Stal Mielec: Typy, kursy, zakłady 25.05

Adrian Krawczyk

25 maja 2024

W 34. kolejce polskiej Ekstraklasy ŁKS Łódź podejmie na własnym obiekcie Stal Mielec. Jak wiadomo drużyna z Łodzi żegna się z polską Ekstraklasą, natomiast Stal rozegrała solidny sezon i ma szansę zakończyć go nawet na 9. lokacie. Kto w tym meczu okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ŁKS Łódź – Stal Mielec.

ŁKS Łódź
Z tego artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ŁKS Łódź – Stal Mielec?
  2. Zapowiedź meczu ŁKS Łódź – Stal Mielec
  3. Jakie są kursy na mecz ŁKS Łódź – Stal Mielec?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ŁKS Łódź – Stal Mielec?

ŁKS Łódź – Stal Mielec typy bukmacherskie

Betfan logo
Wygrana Stali Mielec
Zagraj już teraz

ŁKS Łódź miał bardzo slaby sezon. W 33. meczach wywalczyli zaledwie 21 punktów i tym samym zajmą ostatnie miejsce w Ekstraklasie i spadną do 1. Ligi. Stal Mielec natomiast zagrał bardzo solidnie jak na swoje możliwości, albowiem na ten moment plasują się na 11. lokacie, ale mają realne szanse na miejsce numer 9. Powinno im zależeć, choć ŁKS też będzie chciał pożegnać się godnie z Ekstraklasą to mimo wszystko wydaje mi się, że to Stal będzie walczyć o wyższą lokatę i będą mieć do tego większe ambicje, dlatego stawiam na ich wygraną.

ŁKS Łódź - Stal Mielec kursy bukmacherskie

  • Wygrana ŁKS Łódź – 2.70
  • Remis – 3.55
  • Wygrana Stal Mielec – 2.50
  • Powyżej 2.5 goli – 1.53
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.95

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie ŁKS Łódź - Stal Mielec wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Stali Mielec (kurs 2.50). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - ŁKS Łódź, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu ŁKS Łódź - Stal Mielec to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.62, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.20.

ŁKS Łódź - Stal Mielec gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy ŁKS-em Łódź, a Stalą Mielec w ramach 34. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 25. maja o 17:30 na Stadionie ŁKS w Łodzi. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu ŁKS Łódź - Stal Mielec przeprowadzi Canal+Sport.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy