Pobierz aplikację betfan na telefon
ŁKS Łódź – Chrobry Głogów: Typy, kursy, zapowiedź 25.02 | 1 Liga
Już w sobotę kolejne mecze Fortuna 1 ligi. ŁKS Łódź podejmie Chrobrego Głogów na stadionie ŁKSU w Łodzi, w ramach 22. kolejki rozgrywek. Zespół gości w dobrej dyspozycji, który zdobył 6 punktów w 3 ostatnich meczach na pewno będzie chciał powalczyć o kolejne 3 punkty. Czy ekipa lidera z Łodzi utrzyma przewagę punktową nad drugim Ruchem Chorzów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy.

ŁKS Łódź – Chrobry Głogów: Zapowiedź meczu

ŁKS Łódź w tym roku kalendarzowym jeszcze nie przegrał i wciąż utrzymują pozycję lidera, mając aktualnie przewagę 3 punktów nad goniącym ich Ruchem Chorzów. Choć przewaga zdaje się być niewielka, z tak dobrą grą ŁKSU może ona wystarczyć do wygrania Ligi. w 20 meczach, zespół z Łodzi zdobył aż 41 punktów. Stadion ŁKSU jest w tym sezonie prawdziwą twierdzą nie do zdobycia, ponieważ nie przegrali tutaj od 9 spotkań ligowych. Teraz starcie z Chrobrym, który też zawalczy o pełną pulę w tym meczu, tym bardziej, że w ostatnim meczu w Łodzi zwyciężyli 0:1.

ŁKS Łódź - Chrobry Głogów: Typy

W poprzednich latach rywalizacje tych drużyn kończyły się różnie, dwa razy wygrał zespół z Łodzi, a raz ekipa Chrobrego. Nie byłbym pewny zwycięstwa lidera. Na pewno obie drużyny będą walczyć o komplet, przez co stworzą sobie wiele akcji, jednakże zarówno jedni jak i drudzy świetnie spisują się w obronie. Myślę, że przez ciągłe ataki i mocne akcenty ofensywne w obu zespołach, najlepszym wyborem będzie zagranie, że obie drużyny strzelą.

1.90

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

ŁKS Łódź - Chrobry Głogów: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Fortuna 1 ligi pomiędzy ŁKS  Łódź a Chrobrym Głogów odbędzie się 25 lutego o godzinie 20:00 na stadionie ŁKSu w Łodzi. Żadna polska stacja nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!