Pobierz aplikację betfan na telefon
ŁKS Łódź – Bruk Bet Termalica: Typy, kursy, zapowiedź 11.09

W 1. lidze polskiej dzieje się naprawdę wiele. Między 10. miejscem, a 1. jest jedynie 5 punktów różnicy. W ten weekend następna kolejka. W jednym z meczów 10 kolejki zmierzy się ŁKS Łódź z Bruk Bet Termalicą. Spotkanie dwóch drużyn, które historię meczów między sobą rozpoczęły w 2010 roku. Teraz spotkają się po raz dwunasty. Kto tym razem wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Zapraszam na zapowiedź spotkania ŁKS Łódź – Bruk Bet Termalica.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: ŁKS Łódź – Bruk Bet Termalica (11.09, 12:40) – zapowiedź meczu

Pięć razy w historii pojedynków między tymi zespołami wygrywał ŁKS Łódź, cztery razy Bruk Bet Termalica, a dwa razy padał remis. Tym razem może ponownie paść na gospodarzy, którzy znajdują się w lepszej dyspozycji ostatnim czasem, choć to właśnie przyjezdni są stawiani w roli faworyta przez bukmacherów. ŁKS to aktualnie druga drużyna ligi, mają za sobą sześć zwycięstw i trzy porażki., Termalica do tej pory zgromadziła 3 punkty mniej.

 

1. Liga: ŁKS Łódź - Bruk Bet Termalica (11.09, 12:40) - typy

Typy ŁKS Łódź - Bruk Bet Termalica

Choć kursy bardzo naprowadzają na faworyta spotkania, tak jednak ja bym nie obierał tego kierunku. Zawodnicy z Łodzi widać mają bardzo duże aspiracje, aby wreszcie powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Na ten moment pozostaje bardzo daleka droga. W tym meczu nie celuję w gościu, a właśnie w gospodarzy. Stawiam, że ŁKS wygra bądź zremisuje to spotkanie. 

1.61

ŁKS ŁÓDŹ

WYGRA LUB ZREMISUJE

betfan

 

1. Liga: ŁKS Łódź - Bruk Bet Termalica (11.09, 12:40) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz ŁKS Łódź a Bruk Betem w ramach 9. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 11 września o 12:40 na Stadionie Miejskim Odra w Opolu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!