Lipsk – Hoffenheim, zapowiedź i typy Bundesliga 10.04
Lipsk – Hoffenheim to będzie hit niedzielnych spotkań w Bundeslidze. Oba zespoły walczą o top4, które da awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Ciekawie zapowiada się też pojedynek Eintrachtu z Freiburgiem. 
  Terminarz i plan transmisji: 
Niedziela, 10.04:
15:30 VfL Bochum – Bayer Leverkusen (Viaplay)
17:30 Eintracht Frankfurt – SC Freiburg (Viaplay)
19:30 RB Lipsk – TSG Hoffenheim (Viaplay)

Lipsk – Hoffenheim, Bochum – Bayer – zapowiedź i typy


Lipsk – Hoffenheim1.47

WYGRANA LIPSKA

betfan

RB Lipsk jest w bardzo dobrej formie i po słabym początku sezonu, udało im się w ostatnim czasie awansować do top4. Ich celem na ten sezon jest zdecydowanie walka o grę w kolejnej edycji LM. Mają do tego celu dwie drogi albo czołowa czwórka w lidze, albo wygrana w Lidze Europy. Tam zremisowali w czwartek z Atalantą i sprawa awansu rozstrzygnie się w rewanżu. Hoffenheim traci tylko cztery punkty do Lipska i wciąż jest w grze o Ligę Mistrzów, jednak zawiedli w dwóch poprzednich meczach. Przegrali z fatalną Herthą, która zajmuje miejsce w strefie spadkowej 0:3 oraz VfL Bochum 1:2. Wydaje się, że Lipsk powinien poradzić sobie z Wieśniakami.
 

Bochum – Bayer1.93

WYGRANA BAYERU

betfan

Bochum jest na bezpiecznej pozycji i wszystko wskazuje na to, że spokojnie utrzymają się w Bundeslidze. Przed starciem z Bayerem mają dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową, a do rozegrania pozostało, nie licząc obecnej kolejki, tylko pięć punktów. Gospodarze pokonali tydzień temu Hoffenheim i tak wygrana pozwoliła im odskoczyć od strefy spadkowej. Teraz rywalem będzie Bayer Leverkusen, który zajmuje trzecią lokatę, której musi bronić przed grupą pościgową składającą się z Lipska, Freiburga i Hoffenheim. Wszystkie te zespoły są tuż za plecami Aptekarzy i każdy z nich może jeszcze skończyć sezon wyżej niż Leverkusen.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!