Pobierz aplikację betfan na telefon
Lionel Messi odejdzie z Barcelony?

Lionel Messi ma dość. Coraz więcej sprawdzonych źródeł informuje o tym, że Argentyńczyk pragnie odejść z Barcelony. Wydaje się, że tym razem faktycznie zmieni otoczenie, czym jednocześnie zszokuje cały świat.

JEST W BARCELONIE OD 20 LAT

Myślisz – FC Barcelona, mówisz – Lionel Messi. W tym klubie, licząc karierę juniorską, jest od 2001 roku. To oczywiste, że w pewnym czasie każdy potrzebuje jakiejś zmiany w swoim życiu. Niewielu jest piłkarzy, którzy całą karierę seniorską spędzają w jednym klubie. Argentyńczyk najpewniej nie zostanie jednym z nich.

33-latek ma przede wszystkim pretensje do Josepa Marii Bartomeu. O beznadziejne zarządzanie klubem, o niezrozumiałe transfery, o atmosferę w klubie. Właściwie o całokształt. Nic w tym dziwnego – patrząc na to, jak prowadzi „Dumę Katalonii”, można mieć do niego mnóstwo pretensji.

LIONEL MESSI ZAGRA W MANCHESTERZE CITY?

W BETFAN możecie typować, czy Lionel Messi faktycznie odejdzie z Barcelony. A konkretniej – jaki będzie następny klub Argentyńczyka. Analitycy legalnego polskiego bukmachera twierdzą, że największe szanse na jego zakontraktowanie ma Manchester City – 38%. Sam zainteresowany podobno już się kontaktował z Pepem Guardiolą w sprawie ewentualnego transferu.

A co, jeśli nie Manchester City? W grę wchodzą jeszcze tylko trzy kluby: Paris Saint-Germain, Inter oraz Juventus. Wydaje nam się jednak, że jeśli Messi faktycznie opuści „Blaugranę”, to zostanie „Obywatelem”.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!