Pobierz aplikację betfan na telefon
Montpellier – Rennes, zapowiedź i typy Ligue 1 – 25.02
W jedynym piątkowym meczu 26. kolejki Ligue 1, Montpellier podejmować będzie Rennes. Obie drużyny walczą w tym sezonie o europejskie puchary, a więc spodziewam się emocjonującego widowiska. Zapoznaj się z zapowiedzią i typami na ten mecz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Montpellier – Rennes (25.02, 21:00) – zapowiedź i ostatnie wyniki

Piątkowy mecz 26. kolejki Ligue 1 zapowiada się bardzo ciekawie. Zarówno Montpellier jak i Rennes walczą bowiem o europejskie puchary. Gospodarze plasują się na dziewiątej pozycji, ale do piątej lokaty, która uprawnia do gry w kwalifikacjach do Ligi Konferencji, tracą tylko trzy punkty. Luty nie jest dla Montpellier zbyt udany. Trzy punkty w trzech kolejkach są słabym wynikiem i nie przybliżają tego klubu do wymarzonego celu. Przegrał z Saint Etienne i Lille, ale pokonał Lorient. Rennes zajmuje piątą lokatę i jest w podobnej dyspozycji co Montpellier. Także przeplata zwycięstwa porażkami. Klub ten ostatnio pokonał Troyes i Brest, ale przegrał z Clermont i PSG. Piąte miejsce dawałoby Rennes na dzień dzisiejszy kwalifikacje do Ligi Konferencji. O tę lokatę walczy jednak wiele zespołów, dlatego klub ten musi ustabilizować formę, jeżeli marzy o tym, aby w przyszłym sezonie pokazać się na arenie europejskiej.

Ligue 1: Montpellier – Rennes (25.02, 21:00) – mecze bezpośrednie

W tym sezonie drużyny te miały już okazję zagrać ze sobą. W meczu 14. kolejki Ligue 1 górą było Rennes, które triumfowało 2:0. Klub ten wygrał aż cztery z pięciu ostatnich bezpośrednich spotkań.

Ligue 1: Montpellier - Rennes (25.02, 21:00) - typy

Mecz ten zapowiada się niezwykle wyrównanie. Zarówno Montpellier jak i Rennes chciałyby wystąpić w europejskich pucharach, a żeby osiągnąć ten cel, muszą regularniej punktować. Ostatnio jednak obie drużyny przeplatają zwycięstwa porażkami i trudno im ustabilizować formę. W piątkowym meczu spodziewam się wygranej Rennes. Klub ten zdecydowanie lepiej zaprezentował się w kilku ostatnich bezpośrednich starciach, wygrywając aż pięć z nich.

1.85

WYGRANA RENNES

betfan

Ligue 1: Montpellier - Rennes (25.02, 21:00) - przewidywane składy

Obie drużyny nie będą mogły wystąpić w swoich najmocniejszych składach. W barwach Montpellier zabraknie Mavididiego, Ristica, Sakho i Tamasa. W jeszcze gorszej sytuacji jest szkoleniowiec Rennes, który nie będzie mógł skorzystać z usług Assignona, Bade, Gelina, Salina, Sulemany, Taita oraz Ugochukwu.

Przewidywane składy

Montpellier: Omlin; Souquet, Cozza, Thuler, Oyongo; Ferri, Chotard; Mollet, Savanier, Wahi; Germain Rennes: Alemdar; Meling, Aguerd, Omari, Traore; Santamaria, Martin, Majer; Terrier, Laborde, Guirassy

Ligue 1: Montpellier - Rennes (25.02, 21:00) - transmisja. Gdzie oglądać?

Mecz Montpellier z Rennes odbędzie się 25 lutego o 21:00 na Stade de la Mosson. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!