Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów: Typy i zapowiedź. Jakie szanse ma Polska?
Już 1 czerwca startuje kolejna edycja Ligi Narodów. W pierwszym meczu Ligi A Polska zagra z Walią. W czerwcu Biało-Czerwoni rozegrają oprócz tego jeszcze trzy spotkania. Jakie szanse w grupie ma Polska? Zapraszam na analizę, zapowiedź oraz typy na tegoroczną Ligę Narodów.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Polska w grupie 4 Ligi A

1.89

WYGRANA BELGII

W GRUPIE A4

betfan

Reprezentacja Polski zdecydowanie nie będzie miała łatwego zadania w Lidze A. Polska zagra w grupie z Walią, Belgią oraz Holandią. Z Holendrami mierzyliśmy się w poprzedniej edycji Ligi Narodów UEFA i nie zapamiętamy tych starć zbyt dobrze. Trzeba przyznać, że Belgia to rywal światowej klasy i wywalczenie w dwumeczu jakichkolwiek punktów z Belgami będzie trzeba zaliczyć jako mały sukces. Realnie powinniśmy rywalizować z Walią o utrzymanie w Lidze A. Przypomnijmy, pierwsza drużyna awansuje do finałów play-off, które odbędą się w 2023 roku, natomiast ostatnia spada i w przyszłym sezonie Ligi Narodów zagra w Lidze B. W polskiej grupie o zwycięstwo prawdopodobnie zawalczą Holandia oraz Belgia. Czerwone Diabły podczas rozgrywek Euro 2020 pokazały, że są bardzo groźne i jednocześnie będą jednym z faworytów na zbliżających się mistrzostwach świata w Katarze. Stawiam na to, że to Belgia wygra w grupie 4 i awansuje do fazy play-off Ligi Narodów.

Liga Narodów: Francja bez konkurencji w grupie 1?

1.55

WYGRANA FRANCJI

W GRUPIE A1

betfan

Francja zawiodła swoich fanów na Euro 2020, odpadając w 1/8 finału ze Szwajcarią. Trójkolorowi z pewnością będą chcieli to wynagrodzić swoim kibicom i już podczas czerwcowych meczów Ligi Narodów zaprezentować się z jak najlepszej strony. Rywalami Francuzów w grupie będą Chorwaci, Duńczycy oraz Austriacy. Trzeba przyznać, że jest to jedyna grupa z tak wyraźnie nakreślonym faworytem do jej wygrania. Francja nie powinna mieć większych problemów, żeby zająć pierwsze miejsce w grupie 1 Ligi Narodów UEFA.

Liga Narodów: Ciekawie również w Lidze B

3.00

WYGRANA SZKOCJI

W GRUPIE B1

betfan

Liga Narodów to oczywiście nie tylko rozgrywki najwyższej Ligi A. To także starcia trochę słabszych reprezentacji w Ligach B – D. W grupie 1 Ligi B zmierzą się ze sobą Szkocja, Ukraina, Armenia oraz Irlandia. Szkoci imponują w ostatnich miesiącach. Zagrali bardzo dobry mecz z Polska, gdzie byli o krok od zwycięstwa. W grupie eliminacyjnej do mistrzostw świata również radzili sobie znakomicie. Ulegli jedynie silnej Danii, wyprzedzając jednocześnie takie ekipy jak Austria, czy też Izrael. Stawiam na to, że to właśnie Szkocja zajmie ostatecznie pierwsze miejsce w grupie 1 Ligi B i awansuje do elity.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!