Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów: Typy i zapowiedź ligi C (14.06)
Wtorek będzie ostatnim dniem, w którym będziemy mogli śledzić zmagania Ligi Narodów podczas trwającego zgrupowania. W lidze C odbędą się dwa mecze. Luksemburg zagra z Wyspami Owczymi, a Turcja podejmować będzie Litwę. Zapraszam na zapowiedzi i typy na wymienione starcia Ligi Narodów.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Luksemburg – Wyspy Owcze (14.06, 20:45) – zapowiedź, typy, przewidywane składy

1.56

OBIE NIE STRZELĄ

betfan

Luksemburg po dwóch kolejkach zajmuje nieoczekiwanie drugie miejsce w grupie 1 w lidze C. Być może mógłby nawet walczyć o awans, gdyby nie bezbłędna Turcja, z którą Luksemburg przegrał 0:2. Gospodarze tego starcia mimo tej porażki są w dobrej dyspozycji. Świadczą o tym wygrana z Litwą i Wyspami Owczymi. Luksemburg już nie raz pokazywał, że mimo niezbyt dużej ludności, dysponuje piłkarzami, którzy potrafią napsuć krwi faworytom. Wyspy Owcze miały być underdogiem w grupie 1 i typowano, że spadną do dywizji D. Tymczasem mają one na koncie trzy punkty po trzech kolejkach, co daje im przedostatnią lokatę. Kraj ten przegrał z Turcją 0:4 i Luksemburgiem 0:1. Pokonał natomiast Litwę 2:1. W starciu Luksemburgu z Wyspami Owczymi stawiam na to, że obie drużyny nie strzelą gola. Taki typ sprawdziłby się w aż czterech z pięciu minionych bezpośrednich spotkań.

Przewidywane składy

Luksemburg

Moris; Martins, Chanot, Pinto, Carlson; Sanches, Barreiro, Martins, S Thill; Sinani, Rodrigues

Wyspy Owcze

Nielsen; Rolantsson, Nattestad, Vatnsdal, Davidsen; Bjartalid, Vatnhamar, Andreasen, Olsen; Olsen, Johannesen

Liga Narodów: Turcja - Litwa (14.06, 20:45) - zapowiedź, typy, przewidywane składy

1.62

WYGRANA TURCJI

Z HANDICAPEM 0:2

betfan

Turcja jest zdecydowanym liderem w grupie 1 i widać, że rywalizacja w dywizji C jest zdecydowanie poniżej możliwości tej reprezentacji. Chce więc sobie jak najszybciej zapewnić awans. Po trzech kolejkach ma na swoim koncie komplet punktów i jest liderem grupy 1 . Turcja pokonała Wyspy Owcze 4:0, Litwę 6:0 i Luksemburg 2:0. Słabo spisała się na Euro 2020, gdzie przegrała wszystkie mecze grupowe. Nie udało jej się awansować do mundialu, ponieważ w półfinale baraży przegrała z Portugalią 1:3. Litwa jest w bardzo słabej formie i jeżeli nie poprawi swoich wyników, to zagości w dywizji D. Podczas eliminacji mistrzostw świata zdobyła tylko trzy punkty w ośmiu meczach. Obecnie jako jedyna reprezentacja w grupie 1 nie ma na swoim koncie ani jednego oczka. Przegrała z Luksemburgiem 0:2, Turcją 0:6, a nawet Wyspami Owczymi 1:2. Stawiam więc na zwycięstwo Turcji z handicapem 0:2.

Przewidywane składy

Turcja

Cakir; Kadioglu, Demiral, Soyuncu, Celik; Tokoz, Sinik, Calhanoglu; Under, Dervisoglu, Dursun

Litwa

Bartkus; Barauskas, Klimavicius, Sirvys, Baravykas; Megelaitis, Slivka; Cernych, Novikovas, Lasickas; Klimavicius
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!