Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów: Sytuacja Polski po 4 kolejkach

Polska po czterech meczach w Lidze Narodów ma na swoim koncie 4 punkty. Wynik jest na pewno o wiele bardziej satysfakcjonujący niż sama gra Biało-Czerwonych. Mimo wszystko jednak nasza sytuacja nie jest zła. Powinniśmy utrzymać się w najwyższej dywizji Ligi Narodów na kolejny sezon zmagań.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Odwrócone losy spotkania i szalenie ważna wygrana z Walią

Już przed startem tegorocznej edycji Ligi Narodów wszyscy spekulowali, że to prawdopodobnie z Walią zagramy o utrzymanie w najwyższej dywizji. Pierwszy mecz rozgrywaliśmy przed własną publicznością, a goście na to spotkanie wyszli w nieco zmienionym składzie, ponieważ za kilka dni czekał ich mecz o awans na mundial w Katarze.

Spotkanie było dość wyrównane, jednak to Walia zdołała nam strzelić bramkę na początku drugiej połowy. Na szczęście Jakub Kamiński i Karol Świderski odpowiedzieli dwoma golami i ostatecznie wygraliśmy ten mecz. Trzy punkty zdobyte przeciwko Walii mogą się okazać kluczowe w ostatecznym rozrachunku, ponieważ Belgowie i Holendrzy wydają się być poza naszym zasięgiem.

Liga Narodów: Holandia będzie walczyć z Belgią o awans do fazy play-off

W grupie 4 Ligi A wszystko przebiega zgonie z planem. Holandia aktualnie zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 10 punktów, natomiast Belgia jest druga i ma na swoim koncie 7 oczek. To właśnie te zespoły stoczą ze sobą rywalizację o pierwsze miejsce w grupie, premiowane awansem do fazy play-off Ligi Narodów.

Jak na razie w jedynym spotkaniu bezpośrednim to Holendrzy wręcz rozgromili Belgów, wygrywając 4:1 w Brukseli. Patrząc na to w jakiej formie są Oranje raczej mało możliwe wydaje się, żeby roztrwonili przewagę trzech punktów w tabeli na przestrzeni dwóch pozostałych spotkań. Holendrom wystarczy remis w spotkaniu z Belgami, aby przypieczętować awans do półfinału Ligi Narodów.

Liga Narodów: Do końca pozostały dwie kolejki

Kto wygra grupę A4?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

 

Po 4 rozegranych meczach do końca tegorocznej edycji Ligi Narodów pozostały już jedynie dwie kolejki. Poznamy wówczas odpowiedź na nurtujące nas pytanie – czy Polska osiągnie swój cel nadrzędny i utrzyma się w Lidze A? Są na to bardzo duże szanse. Wystarczy tak naprawdę remis z Walią w meczu wyjazdowym i już jesteśmy pewni utrzymania. Sprawdźmy, jak prezentuje się terminarz dwóch ostatnich kolejek w grupie 4:

5. kolejka (22 września):

Belgia – Walia
Polska – Holandia

6. kolejka (25 września):

Holandia – Belgia
Walia – Polska

Liga Narodów: Grupa 4 Ligi A

Zespół Pkt M W R P Br+ Br− +/−
Liga Narodów: Sytuacja Polski po 4 kolejkach Holandia 10 4 3 1 0 11 6 +5
Liga Narodów: Sytuacja Polski po 4 kolejkach Belgia 7 4 2 1 1 9 6 +3
Liga Narodów: Sytuacja Polski po 4 kolejkach Polska 4 4 1 1 2 5 10 -5
Liga Narodów: Sytuacja Polski po 4 kolejkach Walia 1 4 0 1 3 5 8 -3

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!