Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów Kobiet: Włochy – Polska. Zapowiedź, typ (29.06)
Liga Narodów Kobiet rozpoczęła zmagania w ostatnim turnieju, który wyłoni najlepszą „8”. Zespoły znajdujące się w górnej części tabeli, awansują do ćwierćfinałów. Polska wciąż jest w grze o udział w tej fazie, ponieważ aktualnie zajmuje dziewiąte miejsce. W środę rozegrają jednak być może kluczowe spotkanie w kontekście walki o play-off, ponieważ zmierzą się z Włoszkami. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów Kobiet: Włochy – Polska – zapowiedź

Polki zawiodły w ostatnim meczu Ligi Narodów z Belgijkami. Przegrały 2:3 i skomplikowały sobie sytuację w tabeli. Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce z czterema zwycięstwami w ośmiu meczach i posiadają 11 punktów. Tajlandia, która zajmuje 8 miejsce ma 5 wygranych i 12 oczek, ale gra dziś z Koreą Południową, więc trudno spodziewać się straty punktów i innego wyniku niż pewne zwycięstwo. Włoszki są o krok od awansu, ponieważ mają na koncie sześć wygranych i dwie porażki oraz 17 oczek na koncie. Wygrana za 3 punkty z Polkami sprawiłaby, że zapewnią sobie awans do fazy play-0ff.

Liga Narodów Kobiet: Włochy – Polska – bezpośrednie mecze

Ostatni pojedynek między tymi zespołami miał miejsce podczas rozgrywek Ligi Narodów w tamtym roku. Spotkanie było niezwykle emocjonujące i zakończyło się wygraną Polek 3:2. Poprzedni rok był jednak słaby w wykonaniu reprezentacji Włoch i w Lidze Narodów zajęły dopiero 12 miejsce. Tym razem forma Włoszek jest dużo wyższa. 3 lata temu oba zespoły dwukrotnie mierzyły się na Mistrzostwach Europy. W grupie niespodziewanie wygrała reprezentacja Polski 3:2, ale w meczu o 3. miejsce 3:0 triumfowały rywalki. Mecze Polek z Włoszkami w ostatnich latach zazwyczaj były bardzo emocjonujące i jest szansa, że jeśli biało-czerwone zagrają na swoi najlepszym poziomie, to będą w stanie powalczyć o zwycięstwo.

Liga Narodów Kobiet: Włochy – Polska – typ

1.95

POWYŻEJ 3.5

SETA W MECZU

betfan

  Na ostatnie sześć bezpośrednich pojedynków aż pięć razy kibice byli świadkami tie-breaka, czyli meczu rozgrywanego na pełnym dystansie. Wyjątkiem był mecz o 3. miejsce na Mistrzostwach Europy w 2019 roku, gdzie 3:0 wygrały Włoszki. Pozostałe mecze kończyły się wynikiem 3:2. Bilans jest równy, ponieważ 3 razy wygrały Polki, a tyle samo razy triumfowała reprezentacja Włoch. Myślę, że ten mecz potrwa więcej niż trzy sety.

Liga Narodów Kobiet: Włochy – Polska – transmisja

Mecze Ligi Narodów Kobiet z udziałem Polek są transmitowane na dwóch kanałach. Standardowo jest to Polsat Sport i TVP Sport. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 19.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!