Pobierz aplikację betfan na telefon
Japonia – Włochy, specjalna oferta BETFAN
W piątek czekają nas kolejne emocje związane z siatkarską Ligą Narodów. W jednym z meczów Japonia zagra z Włochami. Wymienione reprezentacje sąsiadują ze sobą w tabeli. Kraj kwitnącej wiśni plasuje się na czwartej lokacie, a Włosi jedno oczko niżej. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Siatkarska Liga Narodów: Japonia – Włochy (24.06, 13:00) – MATCHDAY BOOST

Siatkarska Liga Narodów nie zwalnia. W piątek odbędą się kolejne mecze tych rozgrywek. O 13:00 Japonia podejmować będzie Włochy. Obie te reprezentacje sąsiadują ze sobą w tabeli, ale to Azzurri są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo Włochów. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Azzurrich na aż 2.00 (tradycyjna oferta 1.30). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 25 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

2.00

WYGRANA WŁOCH

betfan

Siatkarska Liga Narodów: Japonia – Włochy (24.06, 13:00) – zapowiedź

Japonia plasuje się niespodziewanie dosyć wysoko w tegorocznej Lidze Narodów. Zajmuje bowiem czwartą pozycję, a przed sobą ma tylko takie potęgi jak USA, Polskę czy Francję. Kraj kwitnącej wiśni rozegrał pięć spotkań i wygrał aż cztery z nich. Japonia okazała się lepsza od Holandii (3:1), Chin (3:1), Iranu (3:0) i Argentyny (3:0). Przegrała za to z USA 2:3. Włosi również mogą być zadowoleni ze swoich wyników, ponieważ dają im jak na razie piąte miejsce w tabeli. Podobnie jak Japonia, wygrali aż cztery na pięć meczów. Ligę Narodów rozpoczęli od porażki 0:3 z Francją, ale później było już tylko lepiej. Azzurri pokonali Polskę 3:1, Kanadę 3:0. Argentynę 3:1 i Niemcy 3:0.

Siatkarska Liga Narodów: Japonia – Włochy (24.06, 13:00) – bezpośrednie mecze

Japonia i Włochy często grają między sobą w siatkówkę. W minionych pięciu bezpośrednich spotkaniach, aż trzy z nich wygrała reprezentacja Włoch. Japonia pokazała jednak, że jest wymagającym przeciwnikiem, ponieważ triumfowała dwukrotnie, co świadczy o tym, że nie będzie łatwym orzechem do zgryzienia.

Siatkarska Liga Narodów: Japonia – Włochy (24.06, 13:00) – transmisja. Gdzie oglądać?

Wtorkowy mecz siatkarskiej Ligi Narodów między Japonią a Włochami, odbędzie się o 13:00. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Polsat Sport News.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!