Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów: Iran – Polska, typy i zapowiedź – 05.07
We wtorek do gry powrócą Polscy siatkarze. Po dwutygodniowej przerwie, znowu będziemy mogli podziwiać naszych reprezentantów w akcji. Zmierzą się oni z reprezentacją Iranu. Czy Polacy potwierdzą bardzo dobrą formę? A może to Iran sprawi sensację? Zapraszam na zapowiedź i typy na ten mecz.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Iran – Polska (05.07, 20:00) – zapowiedź

Liga Narodów po dwutygodniowej przerwie wraca do gry. We wtorek odbędą się kolejne mecze tych rozgrywek. Iran zagra z Polską. Nasi rywale często okazywali się bardzo niewygodnymi przeciwnikami. W trwającej Lidze Narodów radzą sobie jednak przeciętnie. Plasują się na ósmej pozycji, czyli ostatniej, która zapewnia grę w play-offach. Niedawno przegrał z Brazylią 0:3 i Bułgarią 0:3, ale pokonał Kanadę 3:0 i Stany Zjednoczone 3:0. Polacy są wiceliderami Ligi Narodów. Mają na swoim koncie tyle samo punktów co Francja, ale przegrali jeden set więcej. Polska jest w rewelacyjnej formie. Przegrała tylko z Włochami, w drugim meczu Ligi Narodów. Od tego czasu wygrali sześć spotkań z rzędu, tracąc w nich łącznie tylko trzy sety. Niedawno nasi reprezentanci okazali się lepsi od Brazylii 3:1, Kanady 3:0, Francji 3:1, Australii 3:0 i Stanów Zjednoczonych 3:1. Jesteśmy jedną reprezentacją, która pokonała w Lidze Narodów niezwykle silną Francję, co tylko potwierdza bardzo dobrą formę podopiecznych Nikoli Grbicia.

Liga Narodów: Iran – Polska (05.07, 20:00) – bezpośrednie mecze

Polska jest zdecydowanie lepszą reprezentacją od Iranu, ale ostatni bezpośredni mecz został przegrany przez naszych reprezentantów. Ulegli oni Iranowi 2:3. W 2021 roku rozegrano jeszcze inne starcie, które zostało wygrane przez Polaków. W 2019 reprezentacje grały ze sobą trzy razy. Polska wygrała dwa starcia, a Iran jedno. Nasza reprezentacja triumfowała w zdecydowanie większej ilości bezpośrednich spotkań i będzie faworytem wtorkowego starcia.

Liga Narodów: Iran - Polska (05.07, 20:00) - typy

1.75

PONIŻEJ 3,5 SETÓW

betfan

Polska jest murowanym faworytem do zwycięstwa we wtorkowym spotkaniu, dlatego kurs na wygraną Biało-czerwonych wynosi tylko 1.07. Spodziewam się wygranej Polski do 0. Aż sześć z ośmiu meczów Iranu w trwającej Lidze Narodów, ograniczało się do trzech setów. Natomiast Polska wygrała do zera cztery z ośmiu starć. Stawiam więc na to, że we wtorkowym meczu Iranu z Polską będzie mniej niż 3,5 setów.

Liga Narodów: Iran - Polska (05.07, 20:00) - transmisja. Gdzie oglądać?

Mecz Iranu z Polską w ramach Ligi Narodów odbędzie się we wtorek 5 lipca o 20:00. Transmisję z tego pojedynku będzie można oglądać na Polsat Sport, TVP 2 TVP Sport. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!