Pobierz aplikację betfan na telefon
Chiny – Brazylia, specjalna oferta BETFAN – Liga Narodów

We wtorek odbędą się dwa mecze Ligi Narodów kobiet. W pierwszym z nich Chiny zagrają z Brazylią. Faworytem tej rywalizacji są reprezentantki Canarinhos. BETFAN w swojej codziennej promocji MATCHDAY BOOST wziął pod lupę to spotkanie.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

Siatkarska Liga Narodów kobiet: Chiny – Brazylia (28.06, 16:00) – MATCHDAY BOOST

2.10

WYGRANA BRAZYLII

betfan

Przed nami kolejne siatkarskie emocje. We wtorek odbywać się będzie Liga Narodów kobiet. O 16:00 Chiny zagrają z Brazylią. Czy reprezentantki Canarinhos zrewanżują się za ostatnią porażkę? BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić zwycięstwo Brazylii. BETFAN podwyższył kurs na wygraną Canarinhos na aż 2.10 (tradycyjna oferta 1.60). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

Siatkarska Liga Narodów kobiet: Chiny – Brazylia (28.06, 16:00) – zapowiedź

Chiny zajmują szóste miejsce w Lidze Narodów kobiet. Ostatnio jednak grają w kratkę, ponieważ pokonały Belgię i Kanadę, ale później Chinki musiały uznać wyższość Amerykanek i Japonek. Brazylia plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli. Jest w dosyć dobrej dyspozycji, ponieważ w czterech minionych starciach wygrała aż trzykrotnie. Reprezentantki Canarinhos ograły Turcję, Holandię i Serbię, ale przegrały z Włoszkami. Patrząc na ostatnią formę, to Brazylijki są faworytami wtorkowego starcia. Czy uda im się zrewanżować za ostatnią porażkę?

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!