Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów 2022: Polska – Włochy, zapowiedź i typ
Liga Narodów nabiera tempa i już w nocy z czwartku na piątek Polacy zagrają drugi mecz w tej edycji. Rywalem będą aktualni mistrzowie Europy, czyli Włosi. Faworytem będzie reprezentacja Polski. Polska wygrała w pierwszym meczu z Argentyną 3:0, natomiast Włochy przegrały 0:3 z Francją. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Polska – Włochy (10.06. godz. 01:30) – zapowiedź

Polacy bardzo dobrze zaprezentowali się w pierwszym meczu Ligi Narodów z Argentyną. Skład był odświeżony, a mimo to nie widać było nerwówki w poczynaniach biało-czerwonych. Znakomicie grał Tomasz Fornal, który zdobył 15 punktów. Bardzo dobrze przy siatce radził sobie też Karol Kłos, zdobywając 11 punktów. Udany debiut zaliczył także Jan Firlej. Rozgrywający Indykpolu AZS Olsztyn zagrał udane zawody. Cała drużyna grała przyjemnie dla oka i pewnie pokonała brązowych medalistów olimpijskich. Włosi przegrali na inaugurację Ligi Narodów z Francuzami 0:3. Pierwsze dwa sety były w miarę wyrównane. Mistrzowie olimpijscy wygrali do 22 i 24. Trzeci to już ich dominacja i zwycięstwo do 19. Mistrzowie Europy grają w dość eksperymentalnym składzie i ten wynik wcale nie dziwi. Nie zaprezentowali jednak formy, która mogłaby przestraszyć naszej reprezentacji. Polacy będą faworytem i wydaje się, że powinni poradzić sobie z reprezentacją Włoch.

Liga Narodów: Polska – Włochy (10.06. godz. 01:30) – bezpośrednie mecze

Polska wygrała cztery ostatnie mecze z Włochami i wydaje się, że ta seria powinna się przedłużyć. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami miał miejsce podczas Igrzysk Olimpijskich. Wtedy Polacy gładko poradzili sobie z mistrzami Europy 3:0 w meczu grupowym. Rok temu podczas Ligi Narodów również wygrali bez straty seta i taki sam wynik miał miejsce podczas Pucharu Świata w 2019 roku.

Liga Narodów: Polska – Włochy (10.06. godz. 01:30) – typ

1.68

WYGRANA POLSKA

HANDICAP (-1.5)

betfan

  Polacy są faworytami i udowodnili swoją dyspozycję w meczu z Argentyną. Biorąc pod uwagę formę z pierwszego meczu i historię bezpośrednich meczów, to stawiam na wygraną biało-czerwonych.

Liga Narodów: Polska – Włochy (10.06. godz. 01:30) – transmisja

Mecz pomiędzy reprezentacją Polska a Włochami odbędzie się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 01:30 w Kanadzie. Transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na kanale Polsat Sport i TVP 1.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!