Na kogo może trafić Legia w Lidze Europy?

Legia Warszawa zakwalifikowała się do fazy grupowej Ligi Europy. Polski klub będzie losowany z czwartek koszyka. Kto jest potencjalnym rywalem mistrza naszego kraju? Sprawdź na kogo może trafić Legia.

Liga Europy: udany dwumecz Legii

Legia trafiła na nieco silniejszego od siebie przeciwnika w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Różnicę klas było widać w pierwszym spotkaniu. Wojskowi jednak wykorzystali bezbłędnie swoje okazji i mimo wielu ataków Slavii zdołali wywieźć z Czech wynik 2:2. Rewanż w Warszawie ułożył się dla Legii w wymarzony sposób. W trzeciej minucie czerwoną kartkę obejrzał Holes, a w drugiej połowie gospodarze wykorzystali swoją przewagę i wygrali 2:1, eliminując Slavię Praga z Ligi Europy. Mistrz Czech zagra w Lidze Konferencji.

Liga Europy: na kogo może trafić Legia w grupie?

Legia Warszawa jest w czwartym koszyku, czyli teoretycznie będzie najsłabszym zespołem w grupie. Losowanie fazy grupowej Ligi Europy odbędzie się w piątek o 13:00.