Pobierz aplikację betfan na telefon
Liechtenstein – Islandia: typy, kursy, zapowiedź | 26.03 EURO

Kolejna runda zmagań, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024, rozpocznie się już w w najbliższą niedzielę. Przed nami kolejne 3 dni emocji. Liechtenstein, w jednym z ośmiu spotkań tego dnia, podejmie na własnym boisku – Rheinpark Stadion zespół Islandii. Obydwie drużyny przegrały swoje pierwsze mecze. Islandia stawiana w roli wyraźnego faworyta. Czy goście zdobędą cenne 3 punkty w starciu ze słabszym rywalem? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Liechtenstein – Islandia.

Liechtenstein – Islandia: Zapowiedź meczu

Liechtenstein i Islandia zmierzą się w niedzielę (26 marca) na stadionie Rheinpark w grupie J kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2024. Po porażkach w pierwszych meczach w grupie, obie strony będą chciały się odegrać i rozpocząć walkę na nowo. Liechtenstein nie miał szans na wymarzony początek starań o miejsce na turnieju w Niemczech, ponieważ w czwartek (23 marca) został rozgromiony 4-0 przez silną Portugalię.

Niebiesko-czerwoni przegrali już 14 meczów w całych rozgrywkach, a ostatnie zwycięstwo odnieśli w październiku 2020 roku, kiedy to w towarzyskim meczu pokonali Luksemburg 2-1. Islandia została rozgromiona 3-0 przez Bośnię i Hercegowinę.

Liechtenstein - Islandia: Typ na mecz

Lichtenstein i Islandia, po porażkach w dniu otwarcia, przystąpią do weekendu z nadzieją na poprawę morale na dalszą część kwalifikacji. Islandia ma znacznie lepszy i bardziej doświadczony skład i powinna odnieść czwarte z rzędu zwycięstwo nad gospodarzami. Obstawiam, że Islandia strzeli powyżej 1.5 gola.

1.86

ISLANDIA

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Liechtenstein - Islandia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Liechtensteinem a Islandią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 26 marca o 18:00 na Rheinpark Stadion. Mecz nie będzie transmitowany przez żadną polską stację telwizyjną.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!