Libia – Tunezja: Typy, kursy, zapowiedź 28.03 | El. PNA

Jan Paździerski

28 marca 2023

Tunezja

Przed nami 4 kolejka Pucharu Narodów Afryki, czyli pierwsze mecze rundy rewanżowej tego turnieju. Libia, w jednym z jedenastu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Tunezją. Goście wygrali w poprzednim meczu 3:0, więc gospodarze mają okazję do rewanżu. Tunezyjczycy mogą zapewnić sobie pewny awans, jeżeli ten mecz zwyciężą. Czy uda im się zwyciężyć na obcym boisku? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Libia – Tunezja.

Libia – Tunezja: Zapowiedź meczu

Libia gości Tunezję na Stadionie Męczenników Lutyni w Benghazi we wtorek w eliminacjach Pucharu Narodów Afryki 2023, chcąc pomścić swoją wcześniejszą porażkę. Orły Kartaginy pokonały w piątek w Tunisie Rycerzy Śródziemnomorskich 3-0 dzięki bramkom Youssefa Msakni, Ali Maaloula i Haythema Jouiniego. Po ostatniej kolejce Tunezja pozostaje na szczycie grupy z siedmioma punktami w trzech meczach, podczas gdy Libia zajmuje miejsce trzecie. Po tak przekonującym zwycięstwie, trener Tunezji Jalel Kadri może wystawić taką samą jedenastkę.

Libia - Tunezja: - Typ na mecz

Libia traci do czołowej dwójki w grupie trzy punkty, ale jeszcze nie wypadła z wyścigu. Rycerze z basenu Morza Śródziemnego mogą być trudnym przeciwnikiem na własnej ziemi, a ich północnoafrykańscy sąsiedzi będą mieli nie lada orzech do zgryzienia. Tunezja to jednak dobry zespół, który ma utalentowanych graczy na całym boisku. Udało im się pokonać broniącą tytułu Francję w fazie grupowej Mistrzostw Świata FIFA 2022. Obstawiam, że Tunezja strzeli powyżej 1.5 gola.

1.95

TUNEZJA

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Libia - Tunezja: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Libią a Tunezją, w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki, odbędzie się 28 marca o 22:00 na Martyrs of February Stadium w Benghazi. Mecz nie będzie emitowany przez żadną  stację.

Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy